UUS AJAKIRI! TÄISPIKK ARTIKKEL! Saage tuttavaks oma parima arstiga – see oled sina!

0

Spordis on üsna tavaline, et võistlusmoment viib osalejad pingeseisundisse: olenemata sellest, millist ala täpsemalt harrastatakse. Golf on küll ala, mis juba olemuslikult on lõõgastav, kuid lõppude lõpuks oleme me kõik siiski tavalised inimesed, kellel on igapäevased kohustused nii pere, sõprade kui töökaaslaste ees. Pole olemas inimest, kes ei sooviks sügaval sisimas kõikide oma ettevõtmiste ja kohustustega vähem kui suurepäraselt hakkama saada.

Kas ma ikka saavutan endale seatud eesmärgid? Mida teised minust arvavad, kui ma ei võida? Kas ma olen ikka õigel teel? Need ning paljud teised sarnase sisuga küsimused pendeldavad iga kirgliku sportlase peas. Kui pinged on saavutanud haripunkti ja tekib tunne, et midagi peab järele andma, on tegelikult hetk, kus peaks korraks aja maha võtma, tõsiselt enda sisse vaatama ning esitama mõned olulised küsimused. Kas seatud eesmärgid on meile ikka päriselt jõukohased? Miks, kuidas ja/või kelle mõjutusel me harrastatava ala tegelikult üldse valisime?

On avalik saladus, et oma ebaõnnestumisi ning hirme ei kiputa sageli teistega jagama. Eriti oma lähedastega, keda ei taheta kurvastada. Loodetakse, et küll kuidagi ikka hakkama saadakse, ning arvatakse, et hommik on õhtust targem.

Rännak on erakordselt võimas tööriist Rännakumeetod on väga praktiline, üsna lihtsasti omandatav ja erakordselt võimas tööriist, mille kasutamine aitab iseseisvalt alateadvuses korda luua – sammhaaval, aga vääramatult. Samas ei ole see mingi „võlukepp“, mis hetkega tervendab, vaid pühendumist ja keskendumist nõudev praktika, mis õpetab iseenda ja maailmaga rahu sõlmima ning ise oma elu juhtima. Eriti meeldib mulle rännakumeetodi juures selle pedagoogiline pool. See teeb mul lapsevanema ja õpetajana võimalikuks aidata lapsi nende kaasasündinud annete avastamisel ja võimeteks kujundamisel. „Laste Rännak“ metoodilise õpikuna on just see, mida täna vajame suurema hingevalguse läitmiseks oma kodus ja koolis.
Aivar Haller

Nii ongi – hommik on õhtust targem, sest iga uus päev kingib igaühele meist värsked mõtted, kuidas minna edasi õnnelikumana kui eile. Otsus oma mureseisundit jagada ning seeläbi abi saada ja eesmärgikindlalt edasi minna on igal juhul ainuõige otsus.

Me elame kiirel ja segasel ajal. Meie ühiskond tervikuna on jõukam kui kunagi varem, ent ometi kogevad nii paljud meist tühjust ja rahulolematust ning tunnevad, et on oma eluga ummikusse jooksnud. Nii kannatavad nii pere- kui ka sõbrasuhted.

Teatud määral on Eestis levinud tõdemus, et abi palumine professionaalilt on nõrkus. See ei ole nii.

Rännak on üllatavalt tõhus meetod enese sisemistest blokkidest vabanemiseks.
Olen Rännaku seanssidel kogenud paljudest negatiivsetest alateadvuses tegutsevatest
emotsioonidest vabanemist, millele ise oma jõududega ei oleks tõenäoliselt pihta saanudki. Soovitan väga osaleda Rännaku seminaril, seda otsust te ei kahetse!
Ekke Lainsalu

Tegelikult on hoopiski vastupidi – leida ekspert ning parim meetod abi saamiseks ja sõna otseses mõttes ellujäämiseks on iga inimese kohustus iseenda, oma vanemate ning järglaste ees.

Lihtne meetod, mis on aidanud juba paljusid

Üks maailmas kiiresti populaarsust koguv meetod abisaamiseks on Rännaku teraapia, mida pakuvad ka juba Eestis mitmed õppinud spetsialistid.

Brandon Bays, kes on selle teraapiameetodi rajaja, jõudis meele ja keha tervendamise kutsumuse juurde teda 1992. aastal tabanud ebaõnne kaudu, kui tal diagnoositi kasvaja. Sel teekonnal avastas ta viisi, kuidas pääseda vahetult ligi võimsale tervendamisjõule, mis on olemas iga inimese sees.

Tänaseks on juba sajad tuhanded väga erineva tausta ja probleemidega inimesed Rännaku teraapia abil kogenud oma keha imelist kaasasündinud tervenemisvõimet, mis vabastab nii füüsilistest kui ka emotsionaalsetest pikaajalistest probleemidest.

Võimsaim koolituselamus üldse Kahe aasta tagune „The Journey“ Londonis on vaieldamatult minu kõige võimsam koolituselamus üldse. Soovitan seda koolitust absoluutselt igale inimesele, kes tahab kogeda midagi täiesti erakordset ja elumuutvat. Üks on kindel: mitte keegi ei tule sellelt sündmuselt tagasi sama inimesena – kergus ja rõõm ei olnud vaid sisemised, vaid kummalisel kombel muutusid ka suhted välise maailma ja lähedastega.
Alar Ojastu

Rännak on võimas meetod lahendamaks kõikvõimalikke probleeme, millega elus silmitsi seisame – nii füüsilisi, vaimseid kui ka emotsionaalseid probleeme.

Teadus on tänaseks jõudnud seisukohale, et enamik meid vaevavate probleemide algpõhjuseid ongi emotsionaalsed.

Rännaku meetodi efektiivsus seisneb selles, et Rännak aitab sul jõuda otse probleemide algpõhjusteni.

Otseühendus iseendaga

Rännaku teraapiameetod aitab inimesel luua otseühenduse alateadvuse peidetud programmidega. See annab võimaluse oma alateadvusele sõna otseses mõttes restart teha. Võti inimese probleemide lahendamiseks on olemas inimeses endas ning selleni aitabki jõuda koolitatud Rännaku teraapia ekspert. Rännaku teraapia on seega protsess, mis on sama kordumatu kui inimene ise.

Abi saab suhte-, pere- ja terviseprobleemidega ning madala enesehinnangu ja hirmudega. Samuti saavad sellest abi inimesed, kes võitlevad tänapäeval väga levinud seisundiga, mil nimeks depressioon.

Brandon Bays on üks maailma kõige inspireerivamaid teerajajaid keha-meele tervenemise ja teadlikkuse valdkonnas.
Rännak aitas tervendada minu lapsepõlve – sain justkui uue lapsepõlve, mis ei tekita sarnastesse olukordadesse sattudes enam valu, vaid palju meeldivamaid tundeid. Ja sellest tulenevalt tekkis mu vaimusilma ka uus tulevik, mida ma enne ei suutnud ette kujutada.
Paavo Eensalu

Sõltumata sellest, milliseid meetodeid sa varem proovinud oled, aitab Rännaku intensiivseminar sul saada tervemaks, õnnelikumaks ning rahulolevamaks kui varem. See aitab olla rohkem teadlikus ühenduses iseenda ja teistega ning elada vabaduses sellist elu, mida ise vaid soovid.

Enam kui 20-aastane kogemus ja praktika selle meetodi rakendamisel on tõestanud, et mitte ükski alternatiivne tervendamismeetod pole nii lihtne, kiire ja tõhus kui Rännak iseendasse.

Valides Rännaku, on sul võimalus avastada järgmist:
– lihtsad tehnikad oma elukvaliteedi tõstmiseks;
– tööriistad, mis muudavad meeleolu ja toovad vaimset selgust endasse;
– võimsad tehnikad, kuidas tulla toime igapäevase stressi ja ärevusega moodsal ajastul;
– kuidas kergelt ühendust saada oma päris emotsioonidega;
– efektiivsed strateegiad saavutamaks sisemise rahu seisund.

Brandon Baysi eesti keeles ilmunud raamatud:

  •  „Rännak“, Pilgrim 2007
  • „Vabadus on“, Pilgrim 2008
  • „Laste Rännak“, Pilgrim 2008
  • „Teadvustamine. Uus vääring“, Pilgrim 2009

Kuidas ja millal seminaril osaleda?

Rännakul saab osaleda seminaride ja Rännaku praktikute töö kaudu. Rännaku seminarid on lihtsad, sügavad ja võimsad nagu meetod ise. Väga paljude inimeste jaoks, kes seminarile tulevad, on see olnud elumuutev sündmus.

Rännaku praktikud on imelised inimesed, kes on oma elu pühendanud teiste inimeste aitamisele ja nende elude tervendamisele. Paljudes riikides töötavad praktikud koostöös arstide, psühholoogide ja sotsiaaltöötajatega. Rännak aitab pääseda vaevuste emotsionaalse algpõhjuseni ja tervendada nad raku teadvuse tasandil.

Järgmine seminar toimub Eestis 13.–15. aprillil 2018 ning otse loomulikult on kohal
ka meetodi looja Brandon Bays isiklikult. Tegemist on kolmepäevase Rännaku baasseminariga, kus avastatakse enda allasurutud emotsioonid ja valusad mälestused, õpitakse neid vabastama ja end seeläbi tervendama, kogetakse emotsionaalset ja füüsilist rännakut ning õpitakse ka täiendavaid tehnikaid, kuidas protsesse veelgi sügavamaks muuta.

Seminar sisaldab tõelist ausust, pisaraid ja naeru, mille järel saab inimene lõpuks oma vanad käitumis- ja mõttemustrid ja vana „mina“ täielikult selja taha jätta.

Väga teadlikult kokku pandud seminar Brandon Baysiga aitab sul täielikult avaneda oma loomuomasele potentsiaalile ja avastada, kuidas kasutada oma keha
erakordset tervendavat väge.

Nende kolme päeva jooksul saad vabastada oma sügavad emotsionaalsed blokeeringud, mittetoetavad uskumused, piiravad vanded ja kõik, mis sind enam ei teeni. Sa saad teada, kuidas mineviku traumade tõttu on kehas tekkinud negatiivsed „rakumälestused“, ning mis kõige tähtsam – sa avastad, kuidas keha suudab loomulikul teel vabastada mineviku ja täielikult terveneda.

Pärast sügavalt transformeerivaid rännakuprotsesse lahkud sa seminarilt vabana, et kogeda meelerahu ja suuremat olemise rõõmu, tunned end tervikliku ja täidetuna ning hakkad hirmu asemel elama sügava armastusega.

Vaata lisaks www.rannak.ee

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga