UUES AJAKIRJAS! Golfiklubi – oaas, kus ununeb kõik muu! Miks mitte?

0

Foto: Jana Solom

Juhtdisainer Karin Alliksaar pani juba varajases nooruses tähele majade eripärasid ning see pani ta fantaasia tööle, nähes vaimusilmas tõeliselt mugavaid kodusid ja töökeskkondasid.

Sellist võimet pidas Karin ise aga iga inimese juures täiesti tavaliseks, kuni leidis, et see anne on siiski vaid vähestele antud. Elutee viiski Karini tööni, kus ta kujundab kaaskodanike kodusid või büroosid kauniks.

Kinnisvara alal on Karin tegutsenud juba üle 15 aasta, maaklerina, arendajana, sisekujundajana, ehitajana. „Suudan valdkonna erinevaid tahke, igat probleemi või küsimust, vaadata erinevast vaatenurgast – selle tulemusel väärtustab kujundusprojekt maksimaalselt antud kinnisvara,“ ütleb ta. Karin möönab, et on läbilõhki tundliku natuuriga ja lausa nii hullult, et kui ta viibib visuaalselt mittemeeldivas keskkonnas, siis tajub iga keharakuga, et mingi värv kriiskab või mingi vorm ahistab.

Golfi mängima minnes astub golfimängija kõigepealt sisse klubihoonesse. Millist disaini- ja kujundusalast nõu anda klubidele, et lisaks caddiemaster’ite sõbralikule vastuvõtule pakkuda mängijale oodatud tunnet?

Golfimängija peab klubihoonesse sisenedes tundma, et tema vajaduste ja soovidega interjööri valikul on arvestatud; teda võetakse vastu esteetiliselt kaunis ja harmoonilises keskkonnas, mis toetab klubi väärtushinnanguid.

Edasi loe värskest ajakirjast Golf. 

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga