ÜHENDATUD VÕISTLUS! Pärnakad ja viljandlased selgitavad meistreid ja võtavad omavahel mõõtu

0
Joel Rothberg Foto: Kristjan Madalvee

Joel Rothberg
Foto: Kristjan Madalvee

Juba neljandat korda on tulemas Viljandimaa meistrivõistlused golfis, mis toimuvad sel aastal eriti põnevas formaadis. Maakondade meistrid selguvad löögimängu arvestuses ja eraldi arvestuses toimub maavõistlus Viljandimaa vs Pärnumaa.

“Et elu veidi põnevamaks teha, siis toimuvad sel korral Viljandimaa ja Pärnumaa meistrivõistlused samal ajal ning korraldame ka lõbusa maakondade vahelise mõõduvõtu,” selgitab võistluse korraldaja Kedi Välba. “Sel viisil saame veelgi rohkem kahe maakonna golfareid ühendada ning järgmine kord Pärnusse golfi mängima minnes on juba kohalikud golfisõbrad ees ootamas.”

Viljar Laidvee (M III koht), Anne Kilk (N II koht), Miina Põhi (N I koht), Joel Rothberg (M I koht), Reevo Kirna (M II koht) ja Kedi Välba (N III koht) Foto: Kristjan Madalvee

Viljar Laidvee (M III koht), Anne Kilk (N II koht), Miina Põhi (N I koht), Joel Rothberg (M I koht), Reevo Kirna (M II koht) ja Kedi Välba (N III koht)
Foto: Kristjan Madalvee

Võistlused toimuvad 10. septembril Valgeranna golfiväljakul, algusega kell 9.00 ühisstardist. Osaleda saavad kõik Pärnu ja Viljandi maakonnas sündinud, elanud või maakonnaga tugevat sidet omavad golfimängijad, kes on läbinud greencard`i koolituse (ka need kellel puudub aktiivne hcp). Maksimaalne võistlejate arv 88.

Miina Põhi Foto: Kristjan Madalvee

Miina Põhi
Foto: Kristjan Madalvee

Löögimängu 3 parimat autasustatakse medaliga Pärnumaa või Viljandimaa Spordiliidu poolt ning punktimängu 3 parimat karikatega. Võistkondliku maavõistluse võitjat autasustatakse rändkarikaga ja individuaalsete auhindadega võistkonna liikmetele. Lisaks on auhinnad ka erivõistluste võitjatele.

Registreerimine lõpeb 08. septembril 2016 kell 12.00. Registreerida on võimalik süsteemis Golfbox või meiliaadressil caddiemaster@wbg.ee. Lisainfo tel. +372 44 29930.

Registreerumisel palutakse märkida, kas võistlete Viljandimaa või Pärnumaa arvestuses.

Jüri Kukk

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga