Trillium Golf Cup – Naistelt naistele

0
Foto: Zoran Grojik

Foto: Zoran Grojik

2012. aasta golfihooaja lõpupeol sai idanema pandud mõte korraldada naistele oma võistlussari. Leidus kolm ettevõtlikku naist, kes olid valmis igaüks ühe võistluse korraldamise enda kanda võtma. Nii sündiski 2013. aasta alguses uus „lapsuke“, kes või mis sai nimeks Trillium.

Trillium on lille ehk kolmikõie ladinakeelne nimetus, mis sobib hästi kolmest osavõistlusest koosneva golfiturniiri nimeks.

GolfLife Shop, Villeroy&Boch ja Ideaalkosmeetika olid need kolm tegijat, kes olid valmis üritust toetama. Omakorda lisas pinget Niitvälja Golf, kes pani sarja üldvõitjale välja järgmise hooaja mänguõiguse.

Naisi kogunes palju. Esimesel osavõistlusel, mai lõpus, oli mängimas kokku 65 naisgolfarit. Teisel võistlusel, juuni lõpus, tuli kokku 80 osavõtjat ja viimasel võistlusel püstitati rekord 100 osalejaga.  Esindatud olid kõikide Eesti klubide naised.

Mängiti kolmes võistlusklassis vastavalt HCP tasemele. Igal osavõistlusel olid omad võitjad ja juhendi järgi said kõik osalejad ka Trilliumi punkte vastavalt punktitabelile. Võistlusklasside parimad läksid omakorda ümber mängima karikale ja üldvõidule. Juba esimesel rajal osutus parimaks Eva Peedimaa Otepää golfiklubist…Loe edasi ajakirjast Golf!

Tekst: Katrin Tiitus

Telli ajakiri SIIT!
Fingler asub SIIN!

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga