TITLEIST WINTER TOUR! Golf X Studio kutsub võistluse kaudu toetama ajakirja Edasi

0

Foto: Tiit Mõtus

Golf X Studio kutsub kõiki golfimängijaid osalema 12.–17. detsembrini Tallinnas Golf X Studios toimuval heategevuslikul golfivõistlusel Titleist Winter Tour, mis toimub ajakirja Edasi toetuseks.

“Miks me otsustasime toetada ajakirja Edasi? Häid algatusi ei ole palju. Edasi on omavahendite pealt aastaga jõudnud punkti, kus vajab pisut abi. Golf X Studio toetab ise ja kutsub ka kõiki turniirist osavõtjaid tegema oma võimaluste piires lisaannetuse, et positiivne algatus saaks jõudu juurde ning et elutervet ja tegusat mõtteviisi oleks rohkem,” selgitab Golf X Studio omanik Kristo Tullus.

Mängida saab endale sobival ajal üksi või kaaslasega, simulaatori aja saab ise broneerida Golf X Studio lehelt. Kui võistelda soovijal pole mängukaaslast, siis võib võtta ühendust caddiemasteriga ja korraldajad leiavad kindlasti lahenduse.

Võistlusklassid EGA HCP alusel Hanauma Cliff väljakul on: mehed HCP 0-36 hõbedased tiid
2, naised HCP 0-36 valged tiid. Auhinnad käivad välja Euronics, Salon+ ja Edasi. Kummagi võistlusklassi 2 paremat saavad auhinnaks: 30-eurose Salon + kinkekaardi; juhtmevaba kaasaskantava Philipsi kõlari ja JBL kõrvaklapid; Edasi unikaalse kohvitassi ja pääsme 2018. aastal toimuvale inspiratsiooniõhtule. Kõikide osalejate vahel loositakse välja Fotoluksi kinkekaart 100 digifoto väljaprintimiseks.

Osavõtutasu: 15 eurot + simulaatori tasu vastavalt võistlusele kulunud ajale ja flighti suurusele. Soovituslik annetus Edasi.org algatusele on 35 eurot, mida saab maksta kohapeal või läbi Hooandja.

Registreerimine läbi Golfbox’i info@golfx.ee või +372 658 0885.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga