TEAM 2020 peatreener Timo Karvinen nimetas Eesti golfikoondise liikmed, kes sõidavad EM-ile

0
Sander Aadusaar

Sander Aadusaar

TEAM 2020 peatreener Timo Karvinen nimetas Eesti golfikoondise liikmed, kes hakkavad võistlema Division 2 Euroopa meistrivõistlustel, mis peetakse 6. – 9. juulini Luxembourgis. Eesti koondise eest mängivad Sander Aadusaar, Carl Enn Hellat, Marten Palm, Timo Raukas, Joonas Turba ja Mattias Varjun.

Eesti konkurentideks EM-il on Wales, Tšehhi, Luxembourg, Poola, Island, Slovakkia, Sloveenia ja Kreeka. Eelmisel aastal lõpetas Eesti koondis 5. kohaga. ”Konkurendid on väga tugevad, kuid eesmärk on ikkagi jõuda kolme parema sekka ja tõusta järgmiseks aastaks Division 1-te,″ ütles Eesti Golfi Liidu president Marko Kaljuveer.

“See on meeskonnamäng, siin tuleb igal päeval kõigil endast maksimum anda. Kõikide poiste panus on väga tähtis. Kui golf on muidu individuaalne mäng, siis selle võistluse kohta võib öelda, et siin on võistkondlik mäng. Üks kõigi, kõik ühe eest,” arvab golfiliidu president.

Viimane Eesti koondise treeninglaager toimub 29. juunil Niitväljal. Koondise liikmed mängivad pühapäeval, 3. juulil ka Niitvälja Karikal ja sõidavad seejärel otse EM-võistlustele.

TEAM 2020 eesmärk on, et esimene Eesti golfimängija jõuaks Tokio olümpiale aastal 2020.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga