TASUB TEADA! Otepää GMP Clubhotel läheb golfipassi ideega kaasa

0

GMPEesti Golfi Liidu president Marko Kaljuveer käis hiljuti välja huvitava mõtte luua Eestis ühine golfipass, mis annaks mis tahes klubi liikmestaatuses olevale golfarile õiguse käia teistes klubides soodushinnaga mängimas ja kasutada soodsamalt ka sealseid teenuseid. Nii hakkaksid erinevate klubide mängijad rohkem omavahel suhtlema ja see elavdaks ka Eestisisest golfiturismi. Asi on juba käima läinud ja tänavune aasta peaks näitama, kas algatus ka omaks võetakse.

Esialgu on golfipassiga võõral väljakult mängimise võimalus ühekordne. „Elu näitab, et ega tegelikult väga tihti ei jõuagi koduklubist kaugemale. Tööd on vaja teha ja koolis käia ja nii edasi. Aga et läbikäimist natukenegi soodustada, oleks see esimene samm,“ arvab Marko Kaljuveer. Aasta lõpus saab vaadata, kui palju golfipassi üldse kasutati, kui palju mängimas käidi, mis sellest kasu oli, mis oli halb, mis oli hea – kavas on käima panna ka tagasiside süsteem.

Golfipass kui lisaväärtus

Mõnel pool golfimaades, näiteks Rootsis, on selline süsteem juba olemas. „Kui caddiemaster registreerib su mängima, paneb ta sinna kuupäeva, allkirja ja sellega ongi sooduskord registreeritud. Kas ta siis paneb allkirja või lööb enda väljaku templi sisse, eks see paistab,“ kirjeldab golfiliidu president passi toimimist.

golfipass

Pass on tasuta, see läheb mängijatele koos HCP handicap-kaardiga. Golfipassi idee ongi suurendada klubide liikmelisust ja tõsta klubiliikmeks olemise väärtust, sest klubi pakub mängijatele nagunii soodustusi ja pass oleks golfiliidu poolt boonuseks. „Kui pooled mängijad käiksid mujal mängimas, oleks super. Siis oleksime midagi saavutanud – pannud rahva liikuma, mis ongi meie suur eesmärk. Aga vaatame, elu näitab,“ räägib Marko Kaljuveer.

GMP Clubhotel ja Otepää Golfikeskus käivad käsikäes

Teiste seas on golfipassiga liitunud GMP Clubhotel, mis on eksklusiivne hotell kauni Pühajärve kaldal. Hotell pakub parimat majutus- ja toitlustusteenust ajaloolises hoones, tagades mugava puhkuse luksuslikult sisustatud korterites. Majas tegutsevat legendaarset GMP Pühajärve restorani peetakse üheks Lõuna-Eesti stiilseimaks toitlustus- ja meelelahutuskohaks. Restoran on viimasel neljal aastal valitud Eesti 50 parima restorani hulka.

GMP Clubhotelist vaid nelja kilomeetri kaugusel Lõuna-Eesti kuppelmaastike vahel asub ahvatlevate sametiste griinidega Otepää Golfikeskus. Eesti pikimate radadega golfiväljak asub Otepää looduspargis ja on mõeldud nii professionaalsele golfimängijale kui ka algajale. Väljak pole mängijatest üle koormatud ning igaüks saab teha oma golfiringi rahulikult. Samuti on alati käepärast golfiõpetaja, kes heameelega oma teadmisi ja oskusi jagab.

Otepää1

Hotell saab kiidusõnu

Golfikeskuses toimub igal aastal kümneid võistlust ja üritusi, mis sisaldavad ühel või teisel moel kombinatsiooni golfimängu tutvustusest, elavast muusikast ja muust meelelahutusest.

„Käisin Otepääl eelmise aasta kenal septembrikuul. Ilmad võimaldasid ka kenasti sõbrannaga golfi mängida,“ räägib golfitar Maie Matšenas. „Hotellist avaneb maaliline vaade Pühajärve pargile. Hotelli katusekorruse saunakompleksist näeb hea ilmaga isegi golfiradu. Toad on väga sõbraliku sisustusega, mugavad. Magamistuba meenutab pigem kodust olemist kui hotelli. Teenindajad suhtuvad klientidesse, heas mõttes, kui oma inimestesse. Restoran on suurepärane.“

GMP2

Luksusliku golfi paketi hinnakiri

Aprill, mai, september, oktoober ja november

  • 1 öö ja 2 green feed — 178 eurot
  • 1 öö ja 4 green feed — 250 eurot
  • 2 ööd ja 2 green feed — 284 eurot
  • 2 ööd ja 4 green feed — 356 eurot

Juuni, juuli, august

  • 1 öö 2 green feed — 202 eurot
  • 1 öö 4 green feed — 274 eurot
  • 2 ööd ja 2 green feed — 334 eurot
  • 2 ööd ja 4 green feed — 406 eurot

Pakkumine sisaldab tervitusjooke hotellikorteris, hommikusööki, 2 h sauna hotelli katusekorruse saunakompleksis, jõusaali, panipaiga ja privaatparkla kasutust.

Info ja paketi broneerimine: clubhotel@gmp.ee või +372 50 105 04.

Pakett kehtib väljaspool eriüritusi vabade kohtade olemasolul. Lisatasu eest transfeer golfi väljakule ja tagasi.

Artikkel ilmus ajakirja Golf kevadnumbris. 

Tekst: Jüri Kukk

Ajakirja Golf tellimuse saab teha SIIN!

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga