TASKUKOHANE! Ojasaare Golf pakub soodsaid mänge

0

OjasaareLääne-Virumaal tegutsev Ojasaare Golf on küll veidi piiratud võimalustega, kuid virukatest golfikorraldajad usuvad, et harjutama ja uut kogemust saama tasub Ojasaarele tulla küll. Seepärast on kasulik teada ka sealseid hindu. Näiteks kahetunnise mängukorra tasu on 10 eurot ning vaba väljaku korral võib mänguaeg pikeneda tasu lisamata. Mängija, kes on hooajal mänginud 20 tasulist korda, saab edasise mänguõiguse tasuta, kusjuures mängukordadena ei arvestata võistlusi.

Hiljemalt maikuu jooksul ettemaksuna 150 eurot tasunud mängija saab terve hooaja mänguõiguse ning siingi ei lähe arvesse võistlused. Kuni kümne inimesega gruppidele tutvustatakse golfi 150 euro eest.

Golfiväljaku juht Jaan Lipsmäe ütleb, et maakohas paiknev golfiväljak tulu ei too, selle ülalpidamiseks tuleb peale maksta ja seda tehakse ojasaarlaste haljastusettevõtte abiga. Samas usub tarmukas mees, et pikemaajaliselt tõuseb golfimängu võimaluse pakkumisest paikkonnale kasu. Mängimas käiakse Ojasaarel mujalt, päris oma golfiklubi polegi.

“Möödunud aastal oli mänguringe alla tuhande, sel aastal loodame neid üle tuhande saada,” on Jaan Lipsmäe optimistlik. “Avasime platsi uue osa ja teenindushoone, mängijaid tuleb kindlasti juurde.”

Ojasaarlased on senini korraldanud võistlusi Ojasaare golf, Naine ja mees Ojasaarel, Isa lapsega Ojasaarel, Lääne-Virumaa meistrivõistlused, Ema lapsega, Vanavanem lapselapsega ja Ojasaare pitch & putt. 2014. aastast võisteldakse Ojasaare rändkarikale rajamängus.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga