Tartu Ülikooli Rektori Karikas ootab neljapäevani registreerujaid

0

Foto: Tartu Ülikool

Golfivõistlus TÜ Rektori Karikas toimub taaskord Otepää Golfikeskuses 27. augustil ning see leiab aset 18 rajal, ühisstardiga kell 13.00. Võistlus on teaduskondade vaheline ja individuaalne ning toimub järgmistes võistlusklassides EGA täpse HCP alusel — individuaalne: mehed HCP 0-18 ja 18,1-36,0; naised HCP 0-18 ja 18,1-36,0 ja ühisklass 36,1-54. Võistkondlik võistlus on teaduskondade vaheline. Mänguformaadiks on Stableford punktimäng individuaalses ja võistkondlikus arvestuses.

Individuaalarvestuses osalevad kõik võistlusele registreerunud võistlejad. Stardinimekirja loosib võistluskomitee ja flaitidesse paigutamisel üritatakse koostada flight`id võimalikult ühtlase HCP tasemega. Stardigruppe vaidlustada ei saa. Võistkondlikus arvestuses saavad osaleda kõik valdkonnad kust on kirjas vähemalt 6 esindajat. Arvesse läheb iga valdkonna 6 parima mängija punktitulemuste summa.

Sotsiaalteaduste valdkond on ka endised õigusteaduskond, majandusteaduskond, sotsiaal- ja haridusteaduskond; humanitaarteaduste- ja kunstide valdkond on endised usuteaduskond, filosoofiateaduskond; meditsiiniteaduste valdkond on endised arstiteaduskond, kehakultuuriteaduskond; loodus- ja täppisteaduste valdkond on endised loodus- ja tehnoloogiateaduskond, matemaatika- informaatikateaduskond.

Mehed mängivad kollastelt tiidelt ja naised punastelt tiidelt. Mänguklass HCP 36-54 ja juuniorid kuni 12 eluaastat mängivad punastelt tiidelt. Osaleda võivad kõik golfimängijad, kellel on aktiivne HCP ja osavõtutasu registreerumisel tasutud. Kellel ei ole aktiivset HCP-d, on lubatud osaleda väljaspool auhinna arvestust. Erivõistlustel osalemine on lubatud. Maksimaalne osalejate arv on 96 võistlejat.

Võrdse tulemuse korral otsustab paremusjärjestuse võistleja HCP, võitjaks loetakse madalama HCP-ga mängija. Võrdse HCP korral otsustab võitja loos. Võistkondliku arvestuse viigilise seisu korral esikohale osutub võitjaks valdkond, kelle ühine PHCP on madalam.
Erivõistlusteks on lähim lipule rajal 15; pikim avalöök rajal 1; eriauhind enim birdie´sid teinud mängijale (HCP 11+); Eagle või parem rajal 3, võistlused toimuvad naiste ja meeste ühisarvestuses.

Võistluse lõpetamine koos pidusöögi, parimate autasustamisega algab orienteeruvalt kell 19.00 Otepää Golfi klubihoones restoranis Mr Jakob. Autasustatakse iga võistlusklassi 2 paremat mängijat, teaduskondade vahelise võistluse võitjavõistkonda ja erivõistluste võitjaid. Auhindade kättesaamise eelduseks on kohalviibimine. Eelmisel aastal rändkarika võitnutele antakse üle minikarikad.

Registreerida on võimalik: süsteemis Golfbox, ligipääs Otepää Golfikeskuse veebilehelt www.otepaagolf.com; e-maili teel: caddiemaster@otepaagolf.com ja telefoni teel: (+372)5620 0115. Registreerimisel palutakse teatada ees- ja perekonnanimi, täpne HCP, TÜ teaduskond/valdkond, koduklubi ja e-maili aadress või telefoni number. Registreerumine on võimalik kuni 24. augustini 21.00. Stardijärjestus avaldatakse Golfbox’is ja Caddiemasteris hiljemalt 26. augustil. Varasemad registreerujad garanteerivad endale võistlusele pääsu. Kui registreerub rohkem võistlejaid kui stardikohti on, eelistatakse Tartu Ülikooli kutsega külalisi.

Osavõtutasu: golfivõistluse vilistlasosalejale on osavõtutasu 65€; üliõpilasele, juunioritele (alla 13.a) ja Otepää Golfikeskuse mänguõigusega mängijale 35€. Osavõtutasu tuleb tasuda ühingu IN golfi ja turismi toetuse MTÜ pangakontole Swedpangas IBAN:EE432200221057809240. Osavõtutasu sisaldab green-fee’d, käru, harjutuspalle, kehakinnitust rajal, võistlusjärgset toitlustust, sauna peale võistlust.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga