Tallinnas avati Eesti suurim spordibaar

0

Tallinnas-avati-Eesti-suurim-spordibaarMöödunud reedel avati Kristiine Keskuses pidulikult Eesti suurim spordibaar OlyBet, mis pakub spordifännidele suurtel ekraanidel ööpäevaringselt spordivõistluste ülekandeid ning aastaringselt põnevaid väljapanekuid Eesti uhkeimatest sporditrofeedest.

Kahel korrusel paiknev eraldi sissepääsuga spordibaar asub Kristiine Keskuse Endla tänava poolsest peauksest paremal . Eesti suurimas spordibaaris on mõlemale korrusele paigaldatud suured teleekraanid nii, et igast baari nurgast on võimalik mugavalt jälgida hetkel käimasolevaid võistlusi ja spordisündmuseid. OlyBeti juhi Kaido Ulejevi sõnul on äsja avatud baar parim koht, kus näiteks tulevasi Sotši olümpiamänge või jalgpalli maailmameistrivõistlusi jälgida.

Spordibaari avalöögiks sai Erika Salumäe medalikollektsiooni eksponeerimine, mida kroonib Londoni oksjonilt tagasi ostetud Erika esimene ehk Souli olümpiamängudel võidetud kuldmedal. Souli olümpiakulla kõrval on näitusel välja pandud ka Erika Salumäe medalid maailmameistrivõistlustelt, rahvusvahelistelt võistlustelt ja Nõukogude Liidu meistrivõistlustelt, mida laiemale publikule eksponeeritakse esmakordselt.

“Erika Salumäe medalite näitus on avatud kuni Sotši olümpiamängude alguseni, mil see antakse üle Eesti Spordimuuseumile. Spordisõbrad aga ei peaks seepärast kurvastama, sest soovime ka edaspidi Kristiine OlyBeti spordibaaris näidata võimalikult palju uhkeid ja eksklusiivseid Eesti sporditrofeesid, millest õnneks meie riigil puudust pole,” selgitas Ulejev. Näituste tarbeks on Kristiine OlyBeti baari paigaldatud spetsiaalselt valmistatud löögikindel ja valve all olev turvakapp.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga