TÄISPIKK LUGU! Võistlustrofee kohtab innovaatikat

0

Iga golfivõistlus on omaette sündmus ning ausus, eetika ja ka tunnustamine on golfikultuuri igapäevane osa. Milline võiks olla omanäoliselt auväärne golfitrofee, mis loob vau!-efekti ja jõuab võitja kodus aukohale?

Üks võimalus on luua võistluse jaoks omanäoline visuaal ja graveerida see tänu 3D-lasergraveerimistehnoloogiale detailirikkalt klaasi sisse – just sellist unikaalset lahendust pakub 3DLaser, kus talletatakse klaasi väärt mälestusi ning keerukaid ja ruumilisi kujundeid.

Lasergraveeringud valmivad tänu spetsiaalsele laserkiirele, mis läbib klaaspinna ja jõuab klaasi sees etteantud punkti, laserkoldes tekib aurustumine ja järele jääb imepisike mõra. Laserkiir liigub klaastahuka sees erinevatesse punktidesse, tekitades miljoneid mikromõrasid, mis murravad valgust – nii moodustubki neist väga elutruu visuaal, mida on huvitav vaadata klaasi igast küljest. Klaasi on võimalik graveerida vastavalt soovile: nimi, aasta, koht, tänusõnad, ettevõtte 2D või 3D logo ning tegevusvaldkonnale tunnuslik 3D mudel või 2D foto.

Lisaks klaasi sisse graveerimisele on 3DLaser abiks ka viusaalide loomise juures – küsida võib julgelt pilditöötlust, 3D modelleerimise teenust ja kujundustööd, mis sobib väljavalitud klaasi. Kodulehel www.3DLaser.ee saab tutvuda laias valikus erineva kuju ja suurusega klaasidega – valikus on trofeed, kuubid ja tahukad, fotoklaasid ja praktilised meened.

Nii et kuidas tunduvad personaalse 3D lasergraveeringuga klaaskarikad?

*Artikkel ilmus ajakirja Golf 2/2018 numbris.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga