TÄISPIKK LUGU! Pealinna uus hotell mõtleb ka golfimängija peale

0

Hotelliketi Unique Hotels Group uue hotelli Centennial Hotel Tallinna avamisel olid kohal ka mitmete Eesti golfiväljakute juhid. Miks küll? Põhjus on lihtne – uue hotelli juhtkond on läbirääkimised golfiväljakutega juba ära pidanud ning golfipaketid on majutusasutusse ennast juba sisse seadnud.

Muuseas, hea uudis on hotellil edasi anda ka ajakirja Golf lugejatele. Broneerides tuba hotelli kodulehel ja kasutades promokoodi „GOLF“ saavad kõik lugejad Centennial Hotel Tallinnas allahindlust 10%.

Meil on modernne, täislahendusi pakkuv, tehniliselt arenenud hotell

Kadi, olete juba pool aastat avatud. Kuidas hotellil läinud on?

Minu hinnangul on läinud päris kenasti. Oleme poole aastaga teinud palju tööd ja kahtlemata oma koha Tallinna hotellimaastikul leidnud. Kliendid on uue toote kenasti vastu võtnud ja meil on ka juba tekkinud oma püsiklientuur, kes meie teenuseid kasutavad ja hindavad. Juba hotelli avades oli näha, et huvi on suur ja juba esimene nädalavahetus tõi kaasa endaga täismaja, kuigi olime sel hetkel väga uus toode ja ei olnud veel suurt turunduskampaaniat alustanud. Meie reitingud erinevates kanalites on väga kõrged ja muidugi on see meie jaoks suurepärane, kuid otse loomulikult näeme ka palju vaeva, et kvaliteeti heal tasemel hoida.

Olete näinud palju vaeva selleks, et eestlaste ajalugu ja selle hõngu turistini viia…

Aasta jooksul külastab meie hotelli kümneid tuhandeid välismaalasi. Nende jaoks on meie kontseptsioon kahtlemata väga huvitav. Meil on hea meel näha, et Tallinnat külastavate turistide teadmised Eesti kohta on väga mitmekülgsed ja meil on samuti hea meel, et saame anda ka oma panuse, et neid teadmisi veelgi rikastada. Centennial Hotel Tallinna idee seisneski selles, et luua midagi märkimisväärset Eesti Vabariigi sajanda sünnipäeva puhuks. Meil on modernne, täislahendusi pakkuv, tehniliselt arenenud hotell, mis sümboliseerib ka seda, kuhu Eesti riik on nüüd jõudnud: IT-ajastut ja kaasaegsust. Külaliste tagasiside on siiani olnud äärmiselt positiivne. Väga palju küsitakse küsimusi ka Eesti ajaloo kohta ning meie töötajad on tänu sellele pidanud ka iseendid Eesti ajaloo küsimustes harima.

Kas oskate välja tuua, milliseid küsimusi turistid seoses ajalooga enim küsivad?

Olen kuulnud palju küsimusi just nõukogude aja kohta. See ikka inimesi huvitab, kuna Eesti oli ju siis
välismaailmast suhteliselt isoleeritud ja väga palju meist ei teatud. Aeg-ajalt ikka tuntakse kaasa ja küsitakse näiteks, et kas see aeg oli võrreldav sellega, mis toimub tänasel päeval Põhja-Koreas. Aga lisaks huvitab inimesi ka tänapäevane – ehk nn. ITajastu. Meie riigi IT-eesrindlikkus on minu meelest maailmas hästi tuntud. Kui külalised saabuvad, siis üks esimestest küsimustest on tavaliselt, kas meil WIFI ikka on. Vahel meie administraatorid vastavad, et internet on Eestis inimõigus, et seda me peame muidugi võimaldama. Siis tehakse ka suuri silmi ja naerdakse.

Tean, et teie hotell on mõelnud ka golfimängija peale. Mida Te golfimängijatele pakute?

Meil on lansseerimisjärgus koostöös kahe golfiväljakuga golfipakett, mis sisaldab majutust ja kahte golfiringi valitud väljakutel. Kui tuleb näiteks kohalik klient, kes alaliselt ei ela Tallinnas, elab näiteks Lõuna-Eestis, tal on Tallinnasse asja ja ta soovib siin teha paar golfiringi, siis on meil selleks ideaalne majutuspakett. Paketis on üks ring Niitväljal, üks ring Jõelähtmel ja lisaks majutus. Ja lisaks sellele teeme koostööd ka kahe golfi ajakirjaga – need on GoGolf Soomes ja ajakiri Golf Eestis. Nende lugejatele pakume erihinda – promokoodiga allahindlust 10%.

CENTENNIAL HOTEL TALLINN: PROMOKOOD GOLF JA 10 % MAJUTUSSOODUSTUST 

*Artikkel ilmus ajakirja Golf 1/2018 numbris.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga