TÄISPIKK LUGU! Kuidas kohtleb golfivippe Otepää klubi?

0

Golfihooaeg on juba alanud, nõustub Lõuna-Eesti mägede rüpes tegutsev Otepää Golfikeskus. Ettevalmistused eesseisvaks hooajaks on käinud hoogsalt, sealhulgas valmistutakse VIP-klientide naasmiseks, räägib keskuse tegevjuht Kristi Laur. Mida tähendavad Otepää Golfikeskuse jaoks VIP-kliendid? Kes nad on ja miks just nemad?

VIP-kliendid on meie pikaajalised head mängijad ja toetajad, kes on oma väikese või suure panusega aidanud golfikeskust Lõuna-Eestis. On ka neid inimesi, kes on aastaid panustanud oma energiat kas vabatahtlikuna või siis meie jaoks väga mõistlikel tingimustel golfikeskuse töösse. Kõik nad on meie rahalised ja moraalsed toetajad, kellele golf Lõuna-Eestis on tähtis. Meie VIP klient on väärikas ja heatahtlik isiksus, kelle panust meie püsikliendi ja partnerina me väga hindame. Kellegi näiteks toomine on keeruline, kuna tänaseks on meil juba ligi poolsada toetajat, kelle väiksem või suurem panus on meile ühtemoodi oluline ja paari inimese nimeline äramärkimine ei oleks seetõttu õiglane.

Kuidas Otepää Golfikeskus oma VIP-kliente kaasab ja kohtleb?

Oleme niipalju kui võimalik pakkunud ka omapoolset vastutulekut suuremate toote- ja teenusepakettide kokkupanemisel, nii hinnas kui määras. Püüame olla väga paindlikud, võtta asja südamega ja mitte arvutada kõike otse rahasse, kuigi golfikeskuse ülalpidamine ükskõik millises Eestimaa nurgas on täna võimalik ainult tänu neile headele toetajatele ja golfiteenuse tarbijatele.

Püüame olla väga paindlikud, võtta asja südamega ja mitte arvutada kõike otse rahasse.

VIP-klientidele on lisaks teistele üritustele ellu kutsutud ka juba kümme aastat korraldatud VIPturniir. Algselt oli see mõeldud ainult härradele, kuid mullu peetud Hennessy Paradis Anniversary VIP Tropy oli nii nais- kui meesvippidele ning seejuures õnnestus see ülihästi. Golfielu on üha enam mõjutamas ka naisgolfientusiastid.

Kui olulised on partnerid golfivõistlustel?

Ilma rahalist tuge pakkuvate partneriteta on pea võimatu korraldada väga head üritust või näiteks kallima kulustruktuuriga Pro-Am’i. Seda seetõttu, et golfikeskus peab iga üritusega katma oma püsikulud ning sponsoreerimine jääb siiski pigem vabatahtlike panustajate pärusmaaks. Nende huvi võimaldab selle spordiala atraktiivsemaks muutmist läbi kallimate võistlusprojektide ja ürituste. Aga tänu Eesti golfivõrgustiku väiksusele jäävad sellised suuremad toetajad kohe ka silma ja saavad kindlasti väga hea nähtavuse Eesti golfimängijate hulgas.

Ma soovin tänada kõiki inimesi ja ettevõtteid, kes on panustanud ja panustavad meie tegevusse. Mida aasta edasi, seda suurema tähtsusega on teie toetus − iga lisanduva aasta toetus on justkui boonus, mis on välja teenitud eelmiste aastate tööga. Tunne, et olete meie tööga rahul, kuna soovite meid jätkuvalt toetada, on parim tunnustus kogu golfikeskuse personali tööle.

*Artikkel ilmus ajakirja Golf 1/2019 numbris.

Autor: Monika Kuzmina

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga