TÄISPIKK LUGU! Ka talvel saab green card’i kursuse läbida

0

Foto: Margus Vilisoo

Tere Tennisekeskuse golfistuudios saab Eesti ühe hinnatuima golfiõpetaja Rein Auväärti käe all läbida talvise green card’i kursuse. Kursus sisaldab 8 sisetreeningut golfistuudios.

Kevadel ilmade soojenedes jätkatakse mänguga golfiväljakul, millega kaasneb kursuse lõppedes üks kuu tasuta mänguringe EGCC Stone Course’i väljakul. Ühe grupi suurus on 8 inimest, sisetreeningu kestus on 1 tund, mäng väljakul 3 tundi ja osaleja ongi suviseks golfimänguks valmis. Kursust viib läbi Pro ja 7. kategooria treener Rein Auväärt. Kursuse hind on 95 eurot.

Golfitreener ütleb, et praegustel sisetreeningutel, mis toimuvad kolm korda nädalas, käivad mängijad kohusetundlikumalt kui varem. „Kõik on tublid, kõik üritavad ja suhtuvad tõsiselt treeningusse, kedagi ei saa esile tõsta – nad võtavad mõistusega, et peab ikka natuke harjutama, et golfi hästi mängida,“ kommenteerib Rein Auväärt,
lisades, et suhtumine talvel treenimisse läheb aina paremaks.

Golf X Studio pakub samuti talvise green card’i tegemise võimalust

Foto: Tiit Mõtus

Golf X Studio pakub talveperioodil golfiga tutvuse tegemise ja lõpuks ka green card’i taskusse panemist 135 euro eest. Algkoolitus treeneriga sisaldab kolm tundi koolitust Golf X Studio saalis, kaks tundi õpetust Golf X Studio simulaatoril, harjutuspalle koolituse vältel, varustuse laenutust koolituse ajal, ühte jätkutreeningut enne Golf X Rae väljakul mängimist, kahe tunnist mängueksamit Golf X Rae väljakul ning lõpuks ka 30 päeva piiramatut mänguõigust Golf X Rae väljakul ja seda koos varustusega.

*Artikkel ilmus ajakirja Golf 1/2018 numbris.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga