TÄISPIKK LUGU! Golfireisile läbi Tallinna Lennujaama VIP-terminali

0

Foto: Kristoffer Vaikla

Eesti asub just sellises kliimavööndis, kus sobiva õueriietuse ja soodsate ilmaolude kokku langemisel on võimalik golfi mängida hilissügiseni välja. Kuid milleks piinata oma niigi vaevatud liigeseid niiskuse käes võimlemisega, kui palju meeldivam on võimalus hüpata lennukile ja mängida heas seltskonnas paar ringi golfi mõnes oluliselt soojemas kohas?

Golfireisid talvisel ja kevadisel hooajal on väga populaarsed ja sellise reisi puhul tasuks stiilse ettevalmistusega alustada juba Tallinnas. Miks mitte kasutada sõpruskonnaga golfireisile siirdudes Tallinna Lennujaama hubaseid ja privaatseid ruume äsja uuenenud VIP-terminalis?

Foto: Marek Metslaid

Eesti EL nõukogu eesistumiseks kaasajastatud ja laiendatud VIP-terminal asub Tallinna Lennujaama
lõunapoolses otsas – siin on eraldi parkla, sissepääs, oma julgestuskontroll, check-in kassa ja õdusad ooteruumid. Parkimine on VIP-parklas tasuta ning juba lennujaama uksel tervitab teid isiklik lennujaamacaddie, kes aitab teie golfi- või muu spordivarustuse kanda õigesse kohta. Ei ole vaja oodata lennule registreerimise või julgestuskontrolli järjekorras ega muretseda, kas hinnaline golfivarustus ikka jõudis tõrgeteta õige õhusõiduki pardale – kõige eest kantakse hoolt.

Foto: Marek Metslaid

Enne väljalendu on hea lõõgastuda reisikaaslastega privaatses VIP-toas, kus külalisi kostitatakse hõrkude suupistete ja joovastavate ning vähemjoovastavate väärt rüübetega, mis värskendavad vaimu ning karastavad keha. Lennujaama-caddie hoolitseb piletite, pagasi ja dokumendikontrolli eest ning õnnelikul golfaril ei jää üle muud, kui seada vaim valmis peagi ootavaks esimeseks avalöögiks. Ja salamisi unistada sellest hetkest, kui pall veereb kõrinal auku ja selleks

*Artikkel ilmus ajakirja Golf 1/2018 numbris.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga