SUVI GOLFIGA! Niitvälja otsib tarmukaid vabatahtlikke

0

SUVI GOLFIGA! Niitvälja otsib tarmukaid vabatahtlikke

Niitvälja Golf ootab 2015. aasta hooajal oma meeskonda vabatahtlikuks nii golfihuvilisi kui ka lihtsalt tublisid aktiivseid inimesi igas eas.

Võistlused, kuhu vajatakse abiväge

2. juulil Niitvälja Karika Pro-am 2015, 3.‒5. juulini XXIII Niitvälja Karikas by Mandatum Life, 18. juulil GSK Invitational, 8.‒9. augustini Niitvälja Golfiklubi Meistrivõistlused ja 5.‒6. septembrini klubidevahelised Eesti meistrivõistlused. Abi vajatakse starteritöös ja vahetulemuste võtmisel ning palliotsijaid (ball spotters).

Töö kirjeldus

Starter lähetab mängijad õigel ajal rajale ja jagab infot toimuva võistluse kohta; vahetulemuste võtjad – 3., 6., 9., 13., 16. rajal – märgivad üles võistlejate tulemused ja edastavad need tahvelarvuti abil staapi ning palliotsijad (ball spotters) ‒ 4., 5., 7., 9., 17. rajal – jälgivad, kuhu kukub pärast avalöögi sooritamist mängija pall ja annavad sellest mängijale lipuga märku.

Vabatahtliku töö on tasustatud

Üks täispäev vabatahtlikku tööd võrdub ühe Niitvälja Golfi Park- või PAR20-väljaku vautšeri või 20 žetooniga; pool päeva (kuni neli tundi) vabatahtlikku tööd võrdub ühe Niitvälja Golfi PAR20-väljaku vautšeri või 10 žetooniga; kingituseks Niitvälja Golfi logotoode; vabatahtlikuks olemise päevadel toitlustus.

Vabatahtlikud saavad kandideerida tulevikus eelisjärjekorras Niitvälja Golfi suvekuudel pakutavatele töödele. Näiteks kui olla 2015. aastal Niitvälja Karika vabatahtlik, annab see eelise 2016. aastal caddiemaster’i või marshal’i/starteri ametisse kandideerimisel.

Niitvälja peab oluliseks heade inimeste koondamist enda ümber ja selleks on loodud mõtteline jada: vabatahtlik – suvine töötaja – Niitvälja töötaja! Heateod võidavad südame ja hoiavad seda!

Lisainfot töökorralduse ja graafiku kohta jagab Merle Eenmaa ning ka registreerumine toimub tema kaudu: kirjuta merle@niitvaljagolf.ee või helista +372 505 8363.

Jüri Kukk

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga