Soomest saab Saaremaale golfi mängima otselennuga

0

Saare Golf annab teada, et 50-minutilised otselennud Helsingist või Turust on lihtsaim ja mugavaim viis Saaremaale jõudmiseks Soomest!

See tähendab terve päeva jagu ajavõitu, mida saab kasutada täiendava golfiringi tegemiseks põneval 18-rajalisel Saare Golf väljakul, aga ka inspireerivas töökeskkonnas tööseminari või toreda ekskursiooni korraldamiseks Saaremaal.

Lähtekohana Helsingist saabudes on majutus Spa Hotellis Meri 766 ja Villa Driveris 840 eurot, Turust saabudes aga vastavalt 599 ja 673 eurot, kusjuures pakett sisaldab edasi-tagasi lendu Helsingi-Kuressaare-Helsingi või Turu-Kuressaare-Turu, soomekeelset teenindust pardal, majutust 2 ööd Spa Hotell Meri äriklassi kaheses toas (hommikusöögid) või luksuslikus Villa Driveris (hommikusöögi võimalus Saare Golf klubihoone restoranis MO, 200 meetri kaugusel), 2×18-raja green feed, golfikärude renti, sauna kasutamist klubihoones pärast mänguringe, soovi korral seminariruumi renti 3 tunniks, harjutuspalle (25 palli kummalgi päeval) ning transfeeri lennujaamast hotelli ja tagasi saabumis- ja lahkumispäeval.

Lisateenusteks on: spaahoolitsused Kuressaare spaades, kontserdi- või festivalipääsmed, Saaremaa ekskursioonid nii vaatamisväärsustesse kui ettevõtetesse, lisaöö ööbimisega Spa Hotellis Meri 95 eurot/inimese eest või Villa Driveris 132 eurot inimeselt (sisaldab lennujaamamakse).

Reisi toimumise eelduseks on 6 reisija olemasolu. Lisainformatsioon ja broneerimine booking@saaregolf.ee või tel +372 45 33 502.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga