Sander: olin väljakul veel natuke liiga tehniline

0

Põhjamaade golfiliiga 3. märtsil lõppenud Lumine Lakes Openil läks esikoht tulemusega -20 (66, 63, 65) Fredrik Nilehnile (Rootsi), kes mõni päev varem oli tulnud Lumine Hills Openil kolmandaks.

Nilehn lõi lõpupäeva avaüheksal kuus birdie’t. Lõpuüheksal tulid üks bogey ja birdie. Hooaja teisel etapil PGA Catalunya Resort Championship oli Nilehn neljas.

Teise koha omanik Ake Nilsson (Rootsi) kaotas juba üheksa löögiga. Catalunya võitja Morten Madsen (Taani) oli Lakesil kolmas (-9).

Taani kaksikvendadest Højgaardidest oli seekord tugevam Rasmus: T6.

Lõpupäeval lagunes mäng favoriidil Jacob Glennemol (Rootsi), kes jagas 16. kohta (68, 66, 76).

Avapäeval mängiti Hillsi väljakul ja kahel viimasel päeval Lakesi väljakul. Hills Openil mängiti vastupidi.

Sander Aadusaar lõpetas tulemusega +8 (75, 76) ja Marten Palm +17 (78, 82). Lõpupäevale oleks viinud +2.

„Mängisin Lumine väljakutel sama võistlust kolmandat korda. Võrreldes eelmiste kordadega oli ilm tunduvalt soojem. Kui eelmisel aastal oli temperatuur 10 kraadi ringis ja ühel päeval sadas isegi lund, siis sellel aastal olid kõik päevad päikselised ja temperatuur 15-20 kraadi. Võistluse korraldus oli hea ja väljakud parimas korras. Lakes on natuke avatum ja pikem, Hills mägisem ja fairway servas olevate puude tõttu kitsamate avalöökidega. Tulemustega seekord rahule ei jäänud. Olin väljakul veel natuke liiga tehniline ja ei suutnud piisavalt hästi skoorida. Talvise tehnilise tööga olen siiski väga rahul, sest löögi kvaliteet on oluliselt paranenud ja annan tänu sellele endale oluliselt paremaid võimalusi,“ ütles Sander.

Järgmised nädalad veedab ta veel Hispaanias harjutades, 20. märtsil läheb aga Marteni ja Enrico Villoga New Yorki treener Michael Jacobsi juurde. Nordic League’i võistlused algavad mais.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga