Saaremaa golfihooaeg avatakse reedel

0

Saare Golf avab väljaku suvegriinidega ning harjutusalad juba sel reedel, 14. aprillil ehk lihavõttepühade pikal nädalavahetusel. Väljakumeistri Andrus Sepa sõnul saab väljakul mängida, kuid kuna nädala jagu on veel öökülma ohtu, siis igapäevased täpsed avamisajad selguvad hommikuti. Klubi võistluskalender saab aga avalöögi kuu lõpus, 27. aprillil, läbi suve kestva sarja esimese osavõistlusega Saaremaa Tour ning 29. aprillil Saaremaa Golfiklubi avavõistluse ning üldkoosolekuga. Samal nädalavahetusel toimub ka kõigile alustajatele mõeldud golfikursus.

Seni reedest pühapäevani avatud olnud Restoran MO ootab alates 14. aprillist külastajaid igapäevaselt. Uues kuues on nii restoran kui ka peakokk Sandro Batista poolt pakutav menüü. Menüüst leiab palju kohalikul toorainel tehtud roogi ning joogikaardilt üllatavaid leide hinnatud ja veel avastamata veinimaade parimatelt tootjatelt. Avaral terrassil on tuulevaikuses ja soojendavate päikesekiirte käes võimalik nautida nii golfiväljakul toimuvat kui kauneid päikseloojanguid.

Mida uut toob hooaeg väljakule ja kuidas tundub hetkel hooaeg kulgevat, räägib golfi müügijuht Aile Rahu, kelle sõnul on läbi talve tehtud tublit koostööd piiritaguste partneritega ning turule toodud erinevaid sihtturgude mängijate soove arvestavaid pakette, sealhulgas ka väikelennukiga tellimisel otselennu võimalus Helsingist ja Turust Saaremaale. “50-minutit ja kohal! Päevase sõitmise asemel on võimalik teha täiendavad golfiringid või siis tutvuda Saaremaa vaatamisväärsustega,” lisas Rahu.

Töine tuleb hooaeg ka võistluste ja treeningute osas. Lisaks suure populaarsusega traditsioonilistele võistlustele nagu Kuressaare ja Saaremaa Open, kolmepäevane Trigolf, naistele suunatud võistlus koostöös spaadega, on sel aastal Saaremaal korraldamisel ka uusi võistlusi, nagu näiteks Eesti Hotelli- ja Restoranide Liidu President Cup 25. augustil. “Oleme väga rõõmsad, et Saksamaa Suursaadik Eestis ja ka meie väljaku uus tegevjuht Peter Johan Nyberg on astunud Saaremaa Golfiklubi liikmeks ning mõlemad fännavad Saaremaad,” täiendas Rahu. “Rõõmu ja väljakutseid pakuvad ka kõrgetasemelise BMW Eesti finaalvõistluse korraldamine kui ka soomlaste Tallink Tour sarja finaalvõistlus  sügisel Saaremaal.”

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga