On Rolexi sarja sponsorid rahul?

0

European Touri Rolexi sarja sponsorid käivad turniiri eest auhinnarahaks välja 5,9 miljonit eurot, aga tänavused neli turniiri pole eriti suuri nimesid kohale meelitanud.

Justin Rose ja Henrik Stenson pole mänginud ühelgi, kirjutab Golfweek. Nad osalevad alles sel nädalal Šoti lahtistel. Sergio Garcia ja Paul Casey on mänginud ühel turniiril. Šotimaale ei tule kumbki. Iirimaa lahtised meistrivõistlused oli alles teine kord, kui sai näha Jon Rahmi või Rory McIlroyd. Rahm oli tiitlikaitsja, McIlroy aga turniiri patroon.

Scottish Open on ilmselt senistest Rolexi turniiridest tugevaima koosseisuga: Rickie Fowler, Phil Mickelson, Patrick Reed, Hideki Matsuyama. Nemad aga ei vaja vist raha, vaid valmistuvad järgmise nädala British Openiks. Mickelson osales 14 Scottish Openil enne, kui sellest sai Rolexi turniir. Fowler võitis 2015. aastal, kui auhinnafond oli poole väiksem.

Targem oleks auhinnafondi vähendada ja maksta staaridele osalemise eest. Tänavune Abu Dhabi HSBC Golf Championship pakkus auhinnarahaks 3 miljonit dollarit, aga osalesid Dustin Johnson, McIlroy, Rose, Stenson, Casey, Matt Kuchar, Tommy Fleetwood, Tyrrell Hatton, Ian Poulter, Rafa Cabrera Bello, Martin Kaymer ja Matthew Fitzpatrick. Official World Golf Ranking andis turniiri tugevuseks 351 võrreldes French Openi 288, BMW PGA 283, Italian Openi 208 ja Irish Openi 201 punktiga.

VAATA VIDEOT!

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga