REPORTER NIITVÄLJAL! Kiivrites ja kuulivestides golfitarid tagusid heategevuslikult golfipalle

0

NaisgolfaridKanal2 saade “Reporter” käis Niitväljal, kus golfiväljakule sammusid etiketti eirates militaarse väljanägemisega naised.

Niitvälja golfiklubi naiste kapten Ulvi Ingver selgitab, et tegu on kolmandat aastat käiva naiste rinnavähi ennetusele suunatud võistlussarjaga “Sõbrannad by Mammograaf”, mille iga osavõistlus on kindla temaatikaga ning sel korral on militaarteema, kuid golfimurule on ilmunud ka nõiad, haldjad ja rahvariietes golfitarid.

Golfitar Katrin Leppik tunnistab pärast mängu, et kuulivest segas ja kiiver oli raske, kaaslanna Ingrid Jagers aga leiab head selles, et lendavad golfipallid ei pääsenud ligi. Umbes poolsada naist kasutasid erivarustust siiski vaid 12. rajal.

“Sõbrannad by Mammograaf” kolmanda osavõistluse kaaskorraldaja Kersti Simon räägib heategevuslikust momendist — nimelt saab igaüks osta golfipalli alghinnaga 5 eurot, palle on Niitväljal müügis 288 ja saadav tulu läheb Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidule. “Mida kiiremini pallid ära müüme, seda kiiremini saame raha üle anda,” kutsub ta kuldse logoga golfipalle ostma.

VAATA VIDEOT!

Jüri Kukk

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga