REKORD! Avatud väljakute päevale on registreerinud ligi 500 inimest

0
Piret Sepp2

Piret Sepp

Avatud väljakute päevale, mis toimub juba sel pühapäeval, on tänaseks registreerinud ligi 500 inimest. Tegemist on sündmusega, mida viivad samal päeval üheaegselt läbi kõik golfiväljakud üle Eesti ning oodatakse huvilisi golfiga tutvuma.

Sel aastal toimub analoogne uutele huvilistele avatud uste päev juba kolmandat korda. Huvilisi oodatakse igas vanuses, sest tegevust ja varustust jätkub nii suurtele kui väikestele.

“Tegemist on kolme aasta rekordiga, eelmisel aastal oli registreerunuid 441,” rõõmustas Eesti Golfi Liidu peasektretär Piret Sepp. “Avatud väljakute päev on hea võimalus pühapäeval sportlikult koos perega vabas õhus aega veeta. Lisaks on võimalik kõikidel huvilistel tutvuda golfiväljakute telgitagustega ning näha, mis golfiväljakutel toimub ning mis spordialaga tegemist on. Golfiväljakute klubihoonetes asuvad restoranid pakuvad ka väga maitsvaid sööke kõikidele, kes soovivad kehakinnitust. Tänaseks on registreerunuid 472 ning loodame, et pühapäeval liitub osalejaid veelgi. Sel korral soosib golfi ka ilm,” lisas Sepp.

Registreerida saab SIIN!

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga