REGISTREERU! Golfitaride naistepäev toimub sel pühapäeval BMW Sisegolfikeskuses

0

Golfitaride naistepäev toimub sel pühapäeval BMW SisegolfikeskusesEesti Golfi Liit ootab kõiki naisi 8. märtsil kell 12 BMW Sisegolfikeskusesse saama osa golfitaride naistepäevast. Külalistele pakub silmailu NLY Golfwear, kes tutvustab 2015. aasta golfiriiete kollektsiooni.

Uus kollektsioon koosneb kolmest osast, mida kõike ühendab naiselikkus, mis koos funktsionaalsusega ongi NLY Golfweari põhilisteks märksõnadeks.

Esimene teema on Golfing Wawes, mille tumesinise- ja valgetriibulise ning valge kombinatsioon on inspireeritud veest ja selle rollist golfimängus. Teemakleidid sobivad ühtviisi hästi nii golfirajale, kuid samuti ka näiteks kuumal suvepäeval merel sõitmiseks.

2015. aasta teine teema on Romantic Pique, mis on üles ehitatud ideele, et pikeekangas on justkui golfiriietuse alustala. Tegemist on kollektsiooni kõige klassikalisema osaga, mille tooteid kaunistavad väikesed romantilised detailid.

Kolmas teema kollektsioonis on Floral Beauty, mis on pühendatud ilusale loodusele, mis meid golfirajal ümbritseb. Särav lilleline kangas, mis on selle teema põhiliseks kandvaks jõuks, muudab kõik oma kandjad otsekui kauniteks lilleõiteks.

Kõik NLY Golfweari tooted on õmmeldud kvaliteetsetest spordikangastest, seega ei ole need mitte lihtsalt ilusad, vaid ka väga mugavad kanda.

Samuti tutvustavad oma moekollektsioone Callaway ja J. Lindeberg ning vestlusringis räägib golfist psühholoog Rita Rätsepp.

Golfarite naistepäev toimub 8. märtsil algusega kell 12 BMW Sisegolfikeskuses (Regati pst 1).

Registreeru SIIN!

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga