Raukaselt hea teine päev, kuid cut jäi seekord läbimata

0

Timo Raukas ja Kevin Christopher Jegers mängisid 7. ja 8. juunil Finnish Touri neljandal etapil Peuramaal. Mõlemal jäi cut’i piirist puudu neli lööki. Raukase tulemusteks 87 ja 74 lööki, Jegersil 82 ja 79. Mõlemale said saatuslikuks avapäeva muutlikud ilmaolud, mis andsid kõva eelise hommikupoole startinutele, teatas golfiliit.

Timo kommentaar: „7. juunil oli nendel, kes hommikul mängisid, väga suur eelis, sest nemad said mängida põhimõtteliselt tuulevaikuses. Kui meie startisime, oli tuul tõusnud kuskil 11-12 meetrini sekundis. Vahepeal pidi isegi palli tagant ära astuma ja ootama, et tuul väheke vaiksemaks jääks. Minu tulemuse ja mängu poolest olin ma ball striking’us natuke liimist lahti. Ei olnud swing’is sellist ühtset liikumist. Raskete tingimustega võib mängu väga tihti rütmist välja lüüa ning sellesse tagasi saada on raske. Nagu treener ütleb: „When it is breezy, swing it easy!“ Seetõttu oli rajal mässamist päris palju, sest eksimusi tuli päris suurel hulgal.

Täna aga keskendusin just sellele, et terve keha liiguks löögi ajal koos ning proovisin mängida rohkem griini keskele. Sellele aitas kaasa veel see, et eksimused olid ainult ühele poole ning seetõttu sain ka paremini arvestada sellega.“

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga