Premier Golf League teatas algusaja

0

Maailma 48 parima mängija osavõtul toimuv Premier Golf League alustab 2022. aasta jaanuaris, teatas Suurbritannia peakorteriga World Golf Group.

Võisteldakse 18 turniiril, millest 10 toimuks Ameerika Ühendriikides. Muude seas oleks Australian Open, Alfred Dunhill Championship, Dubai Desert Classic ja Singapore Open. Iga turniiri auhinnafond on 10 miljonit dollarit, millest võitjale läheb 2 miljonit. Hooaja võitja saab preemiat 10 miljonit. Peetakse ka meeskondlikku arvestust ja selle võidumeeskond jagab nelja liikme vahel 14 miljonit.

Hooaeg kestab kaheksa kuud. Mängitakse kolmepäevaseid turniire. Individuaalne tšempion selgub pärast 17 turniiri ja 18. turniiril mängitakse meeskondade kohamänge.

Valitud mängijad saavad võimaluse ettevõttes osaluse omandamiseks.

Rory McIlroy oli uudist kommenteerides tõrjuv, öeldes, et läbirääkimised mängijatega on käinud juba kuus aastat, küll on aga huvitatud Phil Mickelson.

PGA Tour ja European Tour ütlesid, et ei kommenteeri teiste tuuride tegemisi. Kui PGA Touri mängija soovib mängida muul tuuril, peab ta PGA Tourilt luba küsima.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga