Pärnu Bay Golf Links ja Saare Golf uueks juhiks valiti Peter Nyberg

0

Peter Johan Nyberg, kes on endine Rootsi esiklubi Bro Hof Golf tegevjuht, on valitud Pärnu Bay Golf Links ja Saare Golf uueks tegevjuhiks. Lisaks Bro Hofile, mis on võistusväljak muuhulgas ka Nordea Masters / European Tour sarjas, on ta pikaaegselt olnud seotud Kungsängen golfiklubi ning Mauritzberg Golf ja Resort´iga Rootsis, samuti golfiprojektidega Norras, Soomes, Hispaanias, Portugalis ning ka Eestis.

Nyberg valiti uueks Trading House grupiettevõtte Golfer OÜ tegevjuhiks eesmärgiga tuua Eestisse maailmatasemel golfiteadmisi.  Tema ülesandeks on meeskonnaga viia Pärnu Bay Golf Links ja Saare Golf Euroopa golfiväljakute tippu ning arendada restoranid Eagle Pärnus ja Mo Kuressaares gurmeekohtadeks.

„Me oleme väga õnnelikud, et Peter Nyberg on meie meeskonnas. Oma enam kui 30-aastase kogemusega golfiväljakute juhtimisel, saab ta meie meeskonnas väärtuslikuks eestvedajaks,“ märkisid Peter Hunt ja Pelle Norberg, kes esindavad emaettevõtet Trading House Eesti AS.

“Alustasin ametlikult tööd 20. veebruaril. Oleme välja töötanud plaani parima golfielamuse pakkumiseks, mis vastaks meie mängijate ootustele ja ületaks neid, 7 päeva nädalas. Olen kindel, et saame seatud eesmärkide täitmisega edukalt hakkama. Väljak on suurepärane ja asukoht koos klubihoonega võrreldav maailma parimatega,“ lisas Nyberg.

Peter Nyberg ja tema abikaasa Eva kolivad Pärnusse ning Eestist saab järgmistest aastateks nende peamine kodu.

 

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga