PARK MINIGOLFIS! Minigolfisarjas tõusis liidriks Lauri Kiviloo, Ruut Kangust on parim U14 klassis

0

II etapi alguses autastai esimese etapi paremaid ning võidukarikad sai kätte Aivar Kangust, kes mängis sarnaselt pojaga 40 lööki. Taustal Park Minigolfi asutajad Marleen Taremaa ja Meelis Järvela

5. detsembril peeti Park Minigolfis teine talvine EGCC võistlussarja etapp, millest võttis ühtekokku osa 29 võistlejat. Parima tulemuse saavutas täiskasvanutest 42 löögiga EGCC liige Lauri Kiviloo ning alla 14-aastastest võitis teise etapi järjest Ruut Kangust.

Võitlus on tihe — esimese ja üheksanda koha vahe oli teisel etapil vaid 5 lööki, mis võib tähendada vaid ühte ebaõnnestunud rada. Teise koha sai Anneli Raukas 44 löögiga, kolmas oli samuti 44 löögiga täiskasvanutest Erki Heinsaar.

U14 klassis võitis teise etapi järjest Ruut Kangust, seekord 47 löögiga. Sama löögide arvuga jäi teiseks Karl Kreevs (tasatulemuste puhul otsustab viimased kolm rada), kolmas oli Sten-Erik Tarvis 52 löögiga.

Kahe etapi kokkuvõttes tõusis täiskasvanutest liidriks teise etapi võitja Lauri Kiviloo, kes on kokku teeninud 46 punkti. 43 punktiga jagavad teist ja kolmandat kohta Anneli Raukas ja Hanno Kross. Hooaja kokkuvõttes läheb arvesse kolme parima etapi tulemus — mängida on veel neli etappi.

Alla 14-aastastest golfisõpradest juhib esimesed kaks etapppi kinni pannud Ruut Kangust 60 punktiga, Sten-Erik Tarvis on teine 46 punktiga ning 36 punktiga hoiab kolmandat kohta Silver Kross.

Park Minigolfi toetaja Viking Line pani välja ka etapil parima tulemuse teinud mängijale kruiisi Tallinn-Helsingi-Tallinn liinil, mille võitis Lauri Kiviloo. Sama auhind läks lisaks ka loosi, kus õnn naeratas Hardi Raukasele.

Järgmine etapp mängitakse 9. jaanuaril kella startidega kella 16-18 Nautica keskuses asuvad Park Minigolfis, kuhu oodatakse kõiki golfihuvilisi koos sõprade ja perega. Osavõtutasu on igal etapil 15 eurot, EGCC liikmele 10 eurot ning see sisaldab ka suupistet ja iga täiskasvanuga ühe lapse tasuta kaasa võtmist.

II etapi tulemusi ja kokkuvõtet peale teist etappi näeb SIIT!

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga