Parimad varustusesobitajad soovitavad

0

Golf Digest valis 100 parimat varustusesobitajat Ameerika Ühendriikides. Nad ei pannud neid küll järjestusse, nii et ei saa tugevamaid välja tuua, küll aga jagasid sobitajad asjalikke soovitusi.

Sobitajad on vägagi teadlikud mängijate tavapärasest murest. „Ma olen vilets mängija. Mida see sobitamine siin päästab?“  Aga kuidas te teate, et põhjus pole varustuses, küsivad sobitajad kohe vastu. Mängijate loogika põhjal ei lendaks proffidel kunagi löögid metsa. Aga lendavad.

Kui tihti käia sobitamas? Nagu enesetunne ütleb. Võiks käia vähemalt kolme kuni viie aasta tagant, aga uut varustust tuleb kogu aeg.

Kui mängija teab mõne konkreetse firma varustuse sobivust, ei tähenda see, et ta teab kõikide firmade sobivust. Nii palju on muid mudeleid, mis võivad palju paremini sobida. Kepp, millega mängija lööb kaugeimale, ei pruugi olla tema jaoks sobivaim. Sobivaim on see, millega mängija lööb kaugele kõige rohkem.

Raud on üks tähtsamaid keppe, aga inimesed võiks enam putter’eid ja wedge’e sobitamas käia. Lähilöögid on tavamängija parim viis löökidearvu vähendamiseks.

Mõned soovitajatest:

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga