PALJU ÕNNE! Ojasaare golfimaratonil lõi Marek Tank hole in one

0

Kadrina EPT korraldatud golfimaraton toimus laupäeval 8. juulil Ojasaare golfiväljakul ja selle üks säravamaid hetki oli Marek Tanki 147 meetri pealt löödud hole in one. Golfimaratoni formaat aga oli löögimäng 72 rajal ehk neli täisringi. Võistlus oli EPT kutsetega, arvestades mängijate kogemust ja võistlustaset. Osalemas oli kokku 18 mängijat, mängiti kolmestes gruppides, et hoida mängu tempo piisavalt kiire. Esimese kahe ringi grupid loositi ning peale lõunat starditi juba tulemuste järgi.

Esimese ringi järel oli juhtimas Mart Suursu EGCC klubist, tulemusega 66 lööki (raja par 58), teisel kohal Raido Palmar EPT-st tulemusega 69 lööki, kolmas oli Hans Ilves Golf X Rae klubist, tulemusega 70 lööki. Teise ringi alguses kõlasid rõõmuhõisked ja aplaus kolmandast tiiboksist, kus Marek Tank oli löönud 147 meetri pealt palli otse auku ehk hole-in-one’i.

Marek Tank ütleb, et see oli temal elu esimene hole in one ja samas pikimalt kauguselt löödud tulemus sellel väljakul. “Siiani on neid löödud kuskil sajalt meetrilt,” lisab ta. Varem on Ojasaarel löödud seitse hole in one`i, tänavu oli see teine, sest enne seda lõi Vilmar Veevo ühel kolmapäevakul 10. rajal samuti sellise suurepärase löögi.

Teise ringi parima tulemuse mängis Raido Palmar, kokku 62 lööki, mis tähendab ainult neli lööki üle raja par’i, skoorkaardil kokku neli birdiet, neist kolm järjest! Teise tulemuse mängis Joel Adul EGCC klubist, sooritades kokku 70 lööki. Kolmanda tulemuse mängis Hans Ilves, kokku 73 lööki. Tihe rebimine käis ka viiendast kaheksanda kohani, kus löökide vahed olid väga väikesed ja kõik oli veel võimalik.

Enne kolmandat ringi tehti kiire lõunapaus ning tulemuste järgi mindi uuele ringile. Parima tulemuse mängis kolmandal ringil 2014. aasta Lääne-Virumaa meister golfis Mart Suursu 70 löögiga, teine oli Joel Adul 72 löögiga. Stabiilsust näitas 2013. aasta Lääne-Virumaa meister golfis Hans Ilves tulemusega 73 lööki.

Viimasele ringile läksid liidergrupi mängijad tulemustega: Raido Palmar 210 lööki, Hans Ilves 216 lööki ja Mart Suursu 218 lööki. Võrdse tulemuse 69 lööki mängisid Raido Palmar ja Joel Adul. Mart Suursu jäi maha kõigest ühe löögiga, tulemuseks 70 lööki. Hans Ilves langes tulemusega 73 lööki neljandaks.

Võistluse tase oli väga hea, mängiti ettenähtud tempost kiiremini. Korraldajate sõnul toimub võistlus kindlasti ka järgmisel aastal, tasub pingutada ja kutse välja teenida!

Vaata Marek Tanki hole in one`i!

Tulemusi näeb SIIT!

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga