OTSE! GOLFILIIDU PRESSIKONVERENTSILT! Eesti golfiliidrid avalikustavad täna hooaja eesmärgid

0
1. mai 2016 12:30
LÕPPENUD
Viimane uuendus 4 aastat tagasi
19:28
EESTI GOLFI LIIDU UUS PEATREENER ON TIMO KARVINEN

Tänasel Eesti Golfi Liidu pressikonverentsil tutvustati aprillis tööd alustanud uut peatreenerit, kelleks on Timo Karvinen. Karvinen on juhendanud näiteks aastatel 2011 - 2014 Šveitsi koondist ning ehitanud üles Šveitsi rahvusliku golfi programmi. 

Pressikonverentsil peatreenerit kohal polnud ning tema tutvustamise töö tegi ära Marko Kaljuveer ja seinal jooksev video. Millised on uue peatreeneri hooaja eesmärgid, sellest saab samuti lugeda ajakirja suvenumbrist. 

19:13
KAS KA GOLFIMAAILMAS ON SÜNDIMAS OMA KANGELANE?

Tänasel Eesti Golfi Liidu pressikonverentsil sai ajakirjanduse suure tähelepanu osaliseks Sander Aadusaar, kes Hispaania Gesko Masters turniiril saavutas 4. koha. 

Kas teadsid, millised tulemused on Aadusaarel ette näidata eelmisest hooajast? 

Sander Aadusaare saavutused 2015 

  • Meeskondlik Eesti meister 2015 
  • Eesti meister löögimängus 2015 
  • Venemaa lahtised meistrivõistlused hõbe 2015 
  • Poola lahtised meistrivõistlused 5. koht 2015 
  • Skandia Junior Open hõbe 2015 

Muljetavaldav, mis? Sellest, millest Sander Aadusaar sel hooajal päriselt unistab, saab lugeda ajakirja Golf suvenumbris.

14:49
VAU - EESTI GOLFI LIIDU PRESSIKONVERENTSI AJAL LÕI AIN ADAMSON HOLE IN ONE'i - PALJU ÕNNE!

Samal ajal kui Eesti Golfi Liidu pressikonverents on otsasid kokku tõmbamas, kostavad Niitvälja Golfiklubi restoranis rõõmuhõisked, seltskond härraseid ja mõned daamid rõõmustavad šampanja saatel sõbra Ain Adamsoni, kes muuseas alles rajal on, Hole in one'i üle. Kõik löövad klaase kokku ja ühiselt saadetakse pilt ka õnnelikule päevakangelasele kommentaariga: "Läheb seitsmes pudel!" :). Muuseas, kes veel ei tea, siis välja teeb ikka päevakangelane 😉

Pole midagi öelda, golfi on tõesti lahe!

13:14
EESTI GOLFI LIIDU PRESSIKONVERENTSI ON AVATUD

Eesti Golfi Liidu president Marko Kaljuveer avas pressikonverentsi liidu eesmärkide tutvustamisega. Selle aasta eesmärkideks on tõsta liikmete arv 3000 liikmeni. Prioriteetideks peetakse sel aastal saavutussporti ja noortesporti. 

Püsige lainel!

13:01
EESTI GOLFILOOTUS SANDER AADUSAAR RÄÄGIB TÄNA OMA EESMÄRKIDEST

Ajakirja Golf toimetus püüdis minut enne pressikonverentsi algust kinni Eestimaa golfilootuse Sander Aadusaare. Nagu talle ikka kohane, et paista välja esinemisnärv ja noorhärra on konverentsiks valmis. Millised on Sander Aadusaare selle hooaja eesmärgid, seda kuuleb tänasel pressikonverentsil.

Neile, kes Sandrer Aadusaare tegemistele lähemalt soovivad kaasa elada, on meil ka hea uudis - pikem intervjuu Aadusaarega ilmub ka ajakirja Golf numbris. 

Püsige lainel!

12:56
VIIMASED ETTEVALMISTUSED ENNE EESTI GOLFI LIIDU PRESSIKONVERENTSI NIIVÄLJA GOLFIKLUBIS

Eesti Golfi Liidu peasekretär Piret Sepp teeb hetkel viimaseid ettevalmistusi algavaks pressikonverentsiks. Samal ajal on Niitvälja Golfiklubis käimas tasuta golfipäev ning kui golfi peetakse üldarvamuse kohaselt vanemate inimeste alaks, siis Niitvälja Golfihoone esine kubises noortest ja veel noorematest.

Anname teile jooksvalt teada, mis tänasel hooaja pressikonverentsil toimub!

 

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga