Otepää Golfiklubi alustab hooaega kuu viimasel laupäeval

0

Foto: Tiit Haljand

Otepää Golfiklubi hooaja avavõistlus toimub 29. aprillil algusega kell 9 Otepää golfiväljakul. Osaleda saavad kõik golfimängijad, maksimaalne arvesse minev HCP on 54. Suurim osalejate arv 108, üleregistreerimisel on eelistatud Otepää Golfiklubi liikmed. Mänguvormiks on Scramble/paarismäng, kus mõlemad mängijad sooritavad avalöögi ja valivad palli, millega jätkatakse mängu. Valitud palli asukohast sooritavad taas mõlemad mängijad löögi jne., kuni pall on augus.

Võistlusklassideks on HCP Stroke-play pereklass (sugulased, elukaaslased) ja vabaklass. Paari PHCP – mõlema mängija PHCP-d (mängija HCP koos väljaku slope’ga) liidetakse, sellest summast võetakse 25% ning ümardatakse lähima täisarvuni, mis ongi paari PHCP.

Osavõtutasuks om 25 eurot, juunioridel 15 eurot. Osavõtutasu sisaldab käru kasutamist, harjutuspalle, sauna peale võistlusringi, toitlustamist Otepää Golfiväljaku restoranis Mr. Jakob. Hooldustasuta mängijatele lisandub green fee maksumus 40 eurot, juunioridel 16 eurot.

Registreerimise tähtaeg on neljapäev, 27. aprill kell 22.00, registreerimine Golfboxis, klubi sekretäri telefonil 372 59 12 80 80 või e-maili teel sekretar@ogk.ee, registreerimisel palutakse teatada ees- ja perekonnanimi, võistlusklass ning paarilise olemasolul mängupartneri ees- ja perekonnanimi. Kui ei leia ise mängukaaslast, siis palutakse küsida abi klubi sekretärilt.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga