Otepää Golfikeskus tutvustab üritustel gruppidele golfimängu tõdesid neljas keeles

0

Foto: Tiit Haljand

Otepää Golfikeskuses toimuvad suurematel üritustel gruppidele golfidemod. Kokkuleppel on neid võimalik teha ka muudel aegadel. Demosid viib läbi PRO Valdek Apivala ja võimalikud demo läbiviimise keeled on eesti, soome, inglise ja vene keel. Inglise keeles viiakse golfdemo läbi grupi täitumisel.

Demo kestvus on umbes 2,5 tundi. Minimaalne osalejate arv on 6 inimest. Demo sisaldab golfivarustuse renti ja  golfipallide kasutamist demo ajal, samuti kohvipausi. Ajagraafik näeb välja nii: 30 minutit teooriat (maailma- ja Eesti golfiajaloo, golfietiketi-, golfireeglite- ja golfivarustuse tutvustus); 50 minutit range`l (ohutus, löögitehnika, pikad löögid ja väike võistlus); 20 minutit teooriat 18 tiil (väljaku ja raja tutvustus); 20 minutit mängib PRO rühmale läbi 18 raja (PAR4); 30 minutit griinil (putti löögitehnika, puttamine ja võistlus) ning 15 minutit küsimusi PRO-le.

Kui grupis on 6-12 inimest, on hinnaks 27 eurot inimese kohta; kui grupis on 13-20, on hind 25 eurot inimese kohta ja grupis, milles on 21 või rohkem, on hinnaks 23 eurot inimese kohta.

Info ja registreerimine: e-mail: caddiemaster@otepaagolf.ee või telefonil 372 56200115.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga