Otepää Golfikeskus pakub kingiks golfikinkekaarte

0
Otepää Golf

Foto: Tiit Haljand

Otepää Golfikeskus soovitab jõuluostusid tehes mõelda ka golfikinkekaartidele — oma teenuste pakette (kursusi, mänguõigusi, rahalise väärtusega green fee’sid ja flaidi green fee’sid) väljastab golfikeskus meelsasti ka kinkekaardina.

Kahe päevaga golfimängijaks — see tähendab golfikursuse kinkekaarti jõuludeks või tähtpäevaks, kusjuures golfikursus Eesti ilusaimas Otepää looduspargis jääb eluks ajaks meelde kui superkingitus. Kinkekaart sobib igas vanuses inimesele, v.a väikelapsed vanuses 0-5 aastat. Valida saab mitme paketi vahel. Golfikursus Green Card on hinnaga 100 eurot täiskasvanule, lapsele kuni 12 eluaastat 65 eurot ja 13-18-aastastele noortele hinnaga 80 eurot. Golfikursus Green Card ja kuuajane piiramata mänguõigus on soodushinnaga 170 eurot ning golfikursus Green Card ja terve hooaeg piiramata mänguõigust soodushinnaga 270 eurot.

Golfikursus on kahepäevane, kursuste ajakavaga saab tutvuda SIIT!
Tasumiseks ja kättetoimetuseks tuleb valida endale sobiv pakett ja teha ülekanne vastavas summas.

Seejärel tuleb saata e-kiri info@otepaagolf.com, kus on postitamiseks vajalik info saaja nimi ja telefoninumber, samuti soovitud pakiautomaat. Pakki saab lisada tellija poolt soovitud sõnumi kinkekaardi saajale kena kaardi peal. Makse saaja on SA Lõuna-Eesti Golf, SEB pank EE491010220266798227 või LUMINOR pank EE171700017004457985.

Ülekande laekumisel postitatakse ilusas kinkeümbrikus kinkekaart 48 tunni jooksul tellija poolt soovitud pakiautomaati.

Lisainfot saab aadressil info@otepaagolf.com või telefonil 56200115.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga