OJASAARE KUTSUB! Golfivõistlus Isa Lapsega toob rajale isad, tütred ja pojad

0

OjasaareOjasaare Golf korraldab päev enne isadepäeva, 11. novembril kell 10 golfivõistluse Isa Lapsega Ojasaarel. Võistlus toimub paaridele, mille moodustavad isa ja tema laps, osaleda võib ka elukaaslase lapsega. Eraldi arvestust peetakse paaridele, kus isa mängib tütrega või pojaga. Vanusegruppe ei arvestata ja vanusepiirangud puuduvad. Isa võib mängida ka kahe lapsega. Sel juhul mängivad kõik kolm ühes stardigrupis ja isa sooritab lööke mõlemale paarile eraldi.

Mängitakse kaheksateistkümmet rada, mille esimesel üheksal rajal mängivad paarilised kahekesi ühte palli, lüües kordamööda. Teises osas mängivad kõik mängijad oma palli. “Nagu ikka, lõpetame võistlushooaja isadepäevale eelneval laupäeval. Praeguste prognooside kohaselt käesoleval aastal ilm hooaja viimasele võistlusele takistusi ei sea,” räägib Ojasaare Golfi eestvedaja Jaan Lipsmäe. “Kuigi juhendi järgi peab paariliseks olema enda või elukaaslase laps, pole meil midagi selle vastu kui osaleb vanaisa lapselapsega.”

Osalustasu on 20 eurot paari kohta. Võistlustele saab registreerida hiljemalt 9. novembril kell 18 e-posti aadressil info@ojasaare.ee. Autasustatakse parimat paari isa tütrega ja isa pojaga. Lisainfo telefonil 5027425.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga