Ojasaare Golf korraldab golfipäeva õrnemale soole

0

Foto: Ojasaare Golf

13. mail algusega kell 11 toimub Ojasaarel Naiste Golfipäev, millega tähistatakse koos saabuvat emadepäeva hea seltskonnaga kaunis looduses keset linnulaulu ja lilleilu, tutvustatakse golfimängu ja Ojasaare väljakut.

Päeva idee käis välja klubi uus ürituste korraldaja Kai Kanarik, kes on täis teotahet ning kindel, et õrnema soo esindajaid peaks golfiväljakutel rohkem olema ning soovitab golfitaridel mõni lähedastest või sõbranna kaasa tuua.

Ojasaare Golf soovib aidata kaasa naiste osakaalu suurendamisel golfiharrastajate hulgas. Naiste Golfipäev on üritus, kuhu oodatakse erineva mängutasemega golfareid ning ka neid, kellel golf seni avastamata on jäänud. Ojasaare koduselt õdus väljak on ürituse korraldaja Kai Kanariku sõnul mõnus koht, kuhu võivad mängima tulla ka need, kel Green Cardi kursus läbimata. Golfipäev annab hea võimaluse mänguga tutvuda ja teha üks sõbralik mäng koos tuttava inimesega, kel juba mängukogemus olemas.

“Tee emadepäevaks emale kingitus ja too ta golfiga tutvuma, et teha koos midagi uut ja kasulikku. Kutsume kõiki mängijaid meie juurde golfipisikut levitama, et Virumaa naised saaksid innustust golfikepid haarata ja väljakuid avastama minna! Võimalusel võta kaasa sõbranna, kes varem pole golfiga kokku puutunud ja ole talle mentoriks,” kutsub Kai Kanarik üles. “Golfipäeval anname sõna kõigile soovijatele ja naiste golfiaktiivide eestvedajatele. Tulge end näitama ja tutvustama ning kogemusi vahetama!”

Golfipäev koosneb kahest osast: päeva esimene osa on golfi tutvustamine ning demotreening. Teises osas mängivad kokkutulnud üheksal rajal greensome formaati, kus naiskonna moodustavad algaja ja oskaja. Tutvumine ja demotreening on kõigile tasuta. Võistlusringi mängimise tasu paarile on 15 eurot ehk kaks ühe hinnaga. Registreerimine üritusele toimub 12. maini aadressil info@ojasaare.ee või telefonil 5027425. Kohvikuteenust pakub OÜ Pagarikoda, kes on esmakordselt väljakule toonud välikohviku.

“Loodame, et ilmategijad ka  kaasa aitavad ja sügisel mulda pandud tuhanded tulbid just selleks päevaks õitsema hakkavad,” ütleb Ojasaare Golfi eestvedaja Jaan Lipsmäe.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga