OGK paarismängu võitjad Viljar Pärnamäe ja Liis Arrak: katsume rohkem rajal olla ja vähem tugitoolisporti teha!

0

Otepää Golfiklubi avas hooaja 27. aprillil paarismänguturniiriga, kus pereklassis läks esikoht Viljar Pärnamäele ja Liis Arrakule.

Võit tuli tulemusega -9 ehk 64. Juba 2. ja 3 rajal lõi paar kaks birdie’t, pärast kogunes aga ka kaks viga. „Ilmselt nõudis kõige suuremat pingutust 11. rajal par´i väljamängimine, kus mõlema ava- ja teine löök ebaõnnestusid, kuid mees tõi lipule lähenedes „kastanid tulest“,“ muigas Liis.

Selle mänguformaadi puhul peab Liis oma tugevaimaks küljeks toimivat koostööd ja häid avalööke. Viljar ütleb, et tema tugevus on kõik, mis toimub lähemal kui 110 meetrit. Viljar tunnistab muiates, et pole tiilööki siiamaani ära õppinud. Ta harjutabki järelikult kõige enam chip’ilööke ja kõiki lööke, mis jäävad alla 110 meetri, Liis aga tegeleb kõigi löökidega. „Sel hooajal vajavad ilmselt tõsist lihvimist kõik raualöögid,“ sõnab ta.

Kasutatud keppe pole kumbki ostnud. Viljar vahetas talvel välja rauakomplekti. Soetas uued Mizuno MP18 rauad Bo Golfist. Liis vahetas just välja putter’i, uueks putter’iks Odyssey toodang ja abiks Golfonline.co.uk. „Avavõistluse tulemus kõneleb sellest, et oligi viimane aeg seda teha,“ arvab Liis.

Ei ole nad ka varustust järelturul müünud. „Õnneks ootas juba meie perest üks noor tubli tüdruk pikisilmi, millal ta minu vana varustuse endale saab,“ lausub Liis. Viljar on vana varustuse tasuta andnud tuttavatele algajatele golfaritele.

Talvel mängisid nad Türgis ja Viljar ka Küprosel. „Golf on meie jaoks peamiselt tervisesport: katsume rohkem rajal olla ja vähem tugitoolisporti teha,“ teatavad nad.

Vabaklassis võitsid Tanel Laisaar ja Tõnu Tsernant (-12).

Pikemalt saab lugeda järgmisest ajakirjast.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga