NÄDALALÕPP KANAL2-GA! Teletäht Ines tõi avalikkuse ette oma golfihobi

0
Ines

Fotod: Ardo Kaljuvee

Hiljutises saates „Nädalalõpp Kanal2-ga“ külalisena publiku ette astunud näitleja, laulja ja teletäht Eda-Ines jutustas muuhulgas ka sellest, mida ta teeb teles säramise välisel ajal – tuleb välja, et kaunis daam on läbinud green card`i kursuse ja mängib juba aasta jagu golfi. Ines nimetab ennast tagasihoidlikult täielikuks algajaks, kes on alles kaks suve golfipalle toksinud.

„Viimasel suvel olin ma tublim, oli lausa üks nädal, kus ma käisin iga päev mängimas,“ rääkis Ines, mille peale nimetas üks saatejuhtidest Teet Margna teda lausa golfihundiks, tagasihoidlik saatekülaline tõrjus sellise austava nime siiski tagasi. Harjutusväljakul koos mänginud Teet ja Kristjan tundsid huvi, mis daami golfi juures võlub ja üheks asjaks on muidugi värskes õhus kõndimine, mis annab põhjuse välja minna. „Golfiväljakud on Eestis ja kogu maailmas nii ilusad, sa oled kogu aeg looduse keskel, ja kui satub olema veel ilus suvepäev, siis on see suurepärane aktiivne päeva veetmine,“ seletas Ines.

Ines

Lauljatar tunnistas, et 18 raja mängimiseks läheb tal kauem aega kui neli tundi, Hole In One`i pole ta veel löönud ega kujuta seda enda puhul ettegi, pidades sellist tabamust õnne küsimuseks. „Hole In One pole mulle eesmärk omaette, minu eesmärk on langetada händikäppi,“ rõhutab ta. Oma HCP-na nimetab ta arvu 54. Teet Margna ütles, et ka tema on samal tasemel ja kui aastaid tuleb juurde ning aega on rohkem, siis on golf tema arvates suurepärane ajaviide. „Seda mõtlen minagi, et kui olen kord vanem inimene…“ alustab Ines ja see tekitab kohe mõlemas saatejuhis protesti, kuid Ines lõpetab „…siis on tore käia golfiväljakul ja on hea, kui golfimäng on selge.“ Ines lisab, et on golfi mängida saanud ka ühel Ameerika-reisil, mis viis teda USA Läänerannikule.

VAATA SAADET!

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga