MyFitness avab järgmise aasta suvel Lasnamäel juba kolmanda spordiklubi

0

unnamedEesti suurim spordiklubidekett MyFitness avab järgmise aasta suvel uudses Lasnamäe Tervisemajas oma 18. klubi.

MyFitnessi juhatuse esimehe Erkki Torni sõnul oli ettevõttel kolmanda spordiklubi avamine Lasnamäel plaanis juba pikemat aega. “Lasnamäelased on meie Virbi ja Kärberi klubi väga soojalt vastu võtnud, mis julgustas meid ka Linnamäele laienema,” ütles Torn. “Lasnamäe Tervisemaja asub mitme olulise tee ristumiskohas, mis teeb selle mugavalt ligipääsetavaks nii kohalikele elanikele, teistele tallinlastele kui ka Lasnamäega piirnevate omavalitsuste elanikele.”

MyFitness Eesti tegevjuht Tiina Otsa lisas, et Tervisemaja teisele korrusele tuleb suure formaadiga klubi koos avara jõusaali, kvaliteetse masinapargi, rühmatreeningutesaali ning massaažikabinetiga. “Uue klubi lisandumisega Lasnamäe piirkonda avarduvad meie praeguste ja tulevaste liikmete treenimisvõimalused veelgi,” sõnas Otsa. “Samas hoones hakkab tegutsema ka maadlusklubi koos poksisaaliga. Kindlasti planeerime naabritega head koostööd ja nii saame rikastada oma tunniplaani uute treeningutega.”

Lasnamäe, Kose ja Maarjamäe piirile aadressil Linnamäe tee 3 algava aasta kevadeks kerkiva Lasnamäe Tervisemaja arendajaks on Capital Mill. Ettevõtte tegevjuhi Igor Mölderi sõnul muudab MyFitness Eestis ainulaadse tervisemaja teenuspakkujate ringi peaaegu täiuslikuks. “MyFitness sümboliseerib kõrget kvaliteeti, mitmekülgsust ja suurepärast kliendisuhtlust, mis on kogu Lasnamäe Tervisemaja kontseptsiooni juures olulised väärtused,” ütles Mölder. “Tervisemaja toob nii Lasnamäele kui selle ümber asuvatesse linnaosadesse ja omavalitsustesse selgelt uue kvaliteedi, sest pakutavatest võimalustest on selgelt puudust tuntud.”

Tervisemaja koosneb kahest ühendatud hoonest. Meditsiiniteenused, sh pere- ja eriarstid, taastusraviteenused basseiniga, päevakirurgia ning uuringuvõimalused, hakkavad paiknema tervisemaja kuuekordses osas. Selle kõrvale rajatakse kahekordne hoone, kus hakkab tegutsema spordiklubi, apteek, kauplus ja teised teenused. Lasnamäe Tervisemajas on viiel korrusel 4400 ruutmeetrit meditsiiniteenuste päralt ning teises hoones sama palju kaubanduse, spordivõimaluste jm teenuste tarbeks. 2000 ruutmeetrit võtab enda alla Konsum, 2000 MyFitness, ilusalong, kohvik, lillepood ja Benu apteek. Parklas on kohad 190 autole.

2008. aastal tegevust alustanud MyFitnessil on täna 15 klubi Eesti ja 6 klubi Lätis, üle 35 000 liikme ning aastas külastatakse klubisid üle 2.5 miljoni korra. MyFitness pakub hästi varustatud jõusaale, laias valikus rühmatreeninguid ning personaaltreeninguid ja konsultatsioone. 2017. aastal planeerib MyFitness avada kokku vähemalt 6 uut klubi Eestis ja Lätis ning alustada opereerimist Leedus. MyFitness meeskonnas töötab üle 450 inimese.

Capital Mill OÜ asutati 2008 aasta alguses eesmärgiga korraldada investeeringuid Balti riikides asuvatesse ärihoonetesse ning suurendada nende väärtust kvaliteetse kinnisvarajuhtimise abil. Ettevõtte asutajateks ning partneriteks on pikaajalise kinnisvara- ja panganduskogemusega meeskond. Capital Milli juhtimise all on arvukalt kõrgelt hinnatuid ärihooneid Eestis, Lätis ja Leedus.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga