Mizuno rauavalik uuenes

0

MizunoMizuno on välja andnud neli uut raudkeppi. Uus on ka see, et siiani Aasia turule rajatud ja eriti Jaapanis suurt soosingut saavutanud JPX-sari on kasvamas globaalseks brändiks ja asendamas muu hulgas Euroopas tuntud MX-sarja.

Tootearendust juhtiva Masai Nagai sõnutsi oli eesmärk arendada võimsad kepid, mida oleks ka lihtne kasutada. Need kepid sobivad igat tüüpi mängijatele ja JPX paistab välja juba ka elukutseliste turniiridel.

Kahest JPX-sarja uudisest JPX800 on valatud alternatiiv. See on Mizuno ajaloos kõige andeksandvam (kõige kõrgema MOI-i väärtusega) ja kõige pikemaid lööke sooritav (kõige kõrgem COR-i väärtus) kepp. Laba elastsuse tagab harilikust õhem ja kvaliteetsem löögipind.

JPX800 Pro on uuskaksiku valatud variant. Kuigi laba on pikem kui MP-sarja keppidel, on kepp meeldiv löögiasendis ning saavutamas traditsioone teadliku mängija silmis. Laba pakub üllatavalt palju stabiilsust ja on andestavam. Palli stardikiirendus on 2% suurem kui MP-sarja raudkeppidel.

MP-sarja uue Mizuno rauavalik uuenes Matteo Manassero püstitas veel ühe rekordi MP-53-e kohta öeldakse, et see pakub üllatavalt palju stabiilsust nii sihvaka kepi kohta. Sweet pot’i avaldumine on suurim kui ühelgi teisel MP-sarja kepil.

MP-63 on arendatud elukutseliste (prode) kõige enam kasutatud Mizuno rauast, MP-62-st. Ühenduse sõnutsi on areng liikunud mängitavuse ja löögitunnetuse suunas. See kepp on läbinud suured testid, kus laba valesti käitumist on optimeeritud. Oma osa paranenud lõpptulemusest toob mängija kõrvu meeldiva hääle palli tabades.

Uus on MP-63-s see, et labade suurus muutub seti sees. Pikad rauad on suuremad kui lühemad, mis ühingu sõnutsi tähendab tasakaalu andeksandmise ja täpsuse vahel.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga