Mis tunne on olla Bubba kotipoiss?

0

Foto: Shutterstock

Bubba Watsoni caddie Ted räägib, et elu Watsoniga on šokolaadiassortii: kunagi ei tea, millise kompveki saad. Paljud on maitsvad, ent satub ka nigelaid.

Ted, kes on Watsoni caddie 2006. aastast, ütleb Golf Monthlyle, et on õppinud nägema seda, mida Watson näeb, aga mitte nii hästi. Watson tunnetab asju. Tedi ülesanne on ülemusele enesekindlust lisada. Sõnaõigust tal pole. Watsonile ei saa öelda „Nüüd võtad selle raua“.

Ted peab Watsoni üheks kõige pöörasemaks otsuseks seda, kui Watson läks Mauil stiilis driver-driver-putt ja lõi eagle’i. Auguni oli 282 meetrit, pall asus allamäge 7-kraadisel kallakul ja Watson võttis 7-kraadise driver’i. „Mida sa sellest driver’ist arvad?“ uuris ta. „Driver’ist? Mida? Mis sul plaanis on?“ küsis Ted. Üks väike slice, ütles Watson. Ted teatas selle peale, et see käib tema jaoks üle mõistuse. Tema läheb seisab eemale. Kui Watson arvab, et suudab sooritada sellise löögi, lasku käia. Watson suutis ja löök läks Youtube’i.

Watson on võitnud ainult ühe suurturniiri, Mastersi, aga lausa kahel korral. Miks talle Augusta sobib? Tedi sõnul Watsonile igavad väljakud ei meeldi, sest need ei ütle talle, mida teha. Augusta toob aga loovuse välja: roheline rohi, männiokkad, valge liiv. „Koerajalad“. Muidugi ka Watson närveerib suurturniiridel, aga kui kaua mängida, harjud lõpuks ära, arvab Ted. Amatöörid kunagi nii palju proovimisvõimalusi ei saa.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga