Mid-Amatööride Eesti meistrivõistlused toimuvad nädalavahetusel Pärnu Bay Golf Links väljakul

0

Foto: Joosep Martinson

2017. aasta golfihooaeg on jõudmas oma kulminatsioonini ning ees on ootamas hooaja tähtsamad võistlused! Eesti Golfi Liit ja LHV MidAmTouri korraldajad kutsuvad kõiki golfareid, kes on esimeseks võistluspäevaks saanud vähemalt 30-aastaseks, osalema Mid-Amatööride Eesti meistrivõistlustel, mis toimuvad Pärnu Bay Golf Links golfiväljakul 5.-6. augustil.

Mid-Amatööride Eesti meistrivõistluste arvestuses mängitakse kahel päeval 36 rada löögimängu. Sama võistluse raames toimub ka LHV MidAm Touri 3. etapp, milles võistlemine käib HCP-löögimängu formaadis. Mid-Amatööride Eesti meistrivõistluste raames autasustatakse iga võistlusklassi esikolmikut medaliga, LHV MidAm Touri raames antakse välja auhinnad iga võistlusklassi kahele paremale ning kuulutatakse välja ka kogu 2017. aasta LHV MidAm Touri üldvõitjad!

Võistlusklassid ja HCP on: mehed (30+) EGA HCP max 24,0 ja naised (30+) EGA HCP max 36,0. Võistlusklassi avamiseks on vajalik vähemalt 6 registreerujat.

Võistluse juhend asub SIIN!
Mid-Amatööride Eesti meistrivõistlustele registreerimine toimub Pärnu Bay Links Golfboxis kuni 3. augustini (kella 12.00-ni). Golfboxi lingi leiab SIIT!

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga