Mehhiko – Golf ja püramiidid

0

302Mehhiko on värvikirev ja eriline maa täis maitseid, vastuolusid, sportlikkust ja seiklusi. Reisisihiks oleme seekord valinud Yucatani poolsaare, mis on vaid väike osa sellest põnevast riigist. Yucatani poolsaarel leiab sobiva tegevuse igaüks. Kel huvi ajaloo ja arhitektuuri vastu, saab külastada iidsete maiade püramiide (tuntumad Chichen Itza ja Uxmal) või veeta aega Merida linnas, mis on tuntud koloniaalse arhitektuuri poolest.  Poolsaarel on mitmeid põnevaid lummava loomastiku ja taimestikuga loodusparke. Sukeldumist ja snorgelamist harrastavatele reisilistele on kindlasti  huvitavad  maaalused järved ehk cenoted, mida leidub sellest Mehhiko piirkonnast hulgaliselt. Yucatan võõrustab oma külastajaid ka uhkete lukshotellide ja imeliste randadega, arvukate golfiväljakute, maitseelamustest tulvil restoranide ja kireva ööeluga.

Golfiväljakuid on siin igale tasemele ja maitsele. Maastikud on varieeruvad nagu Mehhiko looduski. Valida on nii  mereäärseid, mangroovisaludega übritsetud kui ka džunglilise maastikuga väljakuid. Yucatani golfiväljakutel on toimunudmaailmatasemel võistlusi nagu PGA Tour võistlussari, Big Break Mexico 2013 ja Canadian Tour.

HOTELLID

Sandos-Playacar-Beach-Resort

Sandos Playacar Beach Resort 5 *

garden-view

Hacienda Chichen 4 *

image2356-2.jpg.694x520_0_12_3614

Rosas & Xocolate
Boutique Hotel 5*

GOLFIVÄLJAKUD

Club Haus Playacar Golf Club asub  Playa Del Carmenis . See 18-rajaline Playcar golfiväljak (Par 72/7144 jardi) on ehitatud lopsaka loodusega Yucatani poolsaarele. Mitmekesine troopiline keskkond pakub golfimängijatele hulganisti väljakutseid. Kompleks koosneb esmaklassilisest harjutusväljakust, kus on tähelepanuväärne driving range ja suur puttamisala koos chippamisala ja griiniäärsete bunkritega.

Golf Club El Camaleon Mayakoba väljak (Par 72/7024 jardi) tegi ajalugu 2007 aasta veebruaris, kui seal peeti esimene PGA tuuri võistlus väljaspool USA-d ja Kanadat. Selle Par 72 tüüpi väljaku disainer on Greg Norman. El Camaleon Mayakoba  sulandub ideaalselt ümbritsevasse keskkonda. Suured lubjakivi kanalid piki mangroovi metsi ja pikendatud rannajoon muudavad selle väljaku üheks maailma nauditavamaks.

Golf Club Iberostar Playa Paraiso väljak (Par 72/6800 jardi) on arhidekt P.B. Dye hiliseim meistriteos on tõsiselt unikaalne. Tasasel pinnasel paiknev golfiväljak, on maailmas ainulaadne. Väljak oma kitsaste fairway’dega, sügavate bunkritega, äärmuslikude kalletega ja ebatraditsiooniliste takistustega teevad Golf Club Iberostar Playa Paraiso’st selle piirkonna eriliseima väljaku.

Yucatan Country Club 18-rajaline Jack Niklausi poolt signeeritud Championship Course (Par 72/7282 jardi) on vaid 15 minuti kaugusel ookeanist ja 10 minuti kaugusel Merida linna keskusest. Veelgi enam, see väljak on ehitatud keset 2000 aastat vana Maiade linna Dzibilchaltun. Maiade kultuuri, koloniaal Mehhiko ja mereelu osav ühendamine championship-tüüpi golfiväljakuga pakub inimestele unustamatut kogemust.

Rohkem infot: http://www.golflifetravel.eu/?portfolio=mehhiko-golf-ja-puramiidid

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga