Margo Liiv võitis Tour de Jakobi

0

Margo Liiv võitis 16. septembril lõppenud Otepää Golfiklubi ja restorani Mr Jakob sarja Tour de Jakob viimase, 21. turniiri tugevama klassi ja sellega ka üldvõidu.

OGK kapten kaotas enne viimast etappi Viljar Pärnamäele löögiga.

Liiv võitis tugevama rühma (händikäp kuni 18) finaali tulemusega +5. Teiseks tuli Benno Maaring (+8) ja kolmandaks Pärnamäe (+10).

B-klassis (HCP 0-36) oli parim Eva-Kristina Maaring (+2p) Triin Anette Kaasiku (+1p) ja Ines Niguli (-1p) ees. Jaan Niguli tulemus oli -3p ja Robin Udodovil -8p.

Kokku osales finaalis 33 mängijat.

Sarja parimad olid A-klassis Liiv (397 lööki), Pärnamäe (401) ja Maaring (419) ning B-klassis Ines Nigul (188 punkti), Jaan Nigul (185) ja Udodov (181). Liiv võitis lisaks finaalile viis etappi. Viis etappi võitis ka Pärnamäe.

Tour de Jakob on iganädalane võistlus. Iga kord mängitakse üheksa rada. Arvestusse lähevad kaheksa parimat tulemust ja finaali (18 rada) tulemus. Formaat on A-klassis löögimäng ja B-klassis punktimäng. Klassis B võib osaleda suurima lubatud HCP-ga 54. Mängijatel, kelle HCP ületab 36, arvestatakse tulemus HCP 36 alusel.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga