Mängijad peaks pealtvaatajaid rohkem hoiatama

0

Foto: Shutterstock

Tiger Woods tabas British Openil palliga fänni. Probleem on selles, et vaatajad vahel karjuvad mängijate peale, aga probleem on ka selles, et mängijad peaks pealtvaatajaid rohkem hoiatama, arvab Golf World UK.

Rory McIlroy teise päeva tulemus BMW PGA Championshipil oli fantastiline 65. „Ma pole näinud paremat mängu,“ ütles Alex Noren. Järgmisel päeval lõi McIlroy 71. Oleks võinud hullemini minna, aga kolm korda tabas ta sel päeval pealtvaatajaid ja löögid põrkasid nendest väljakule.

„6. rajal tabasin üht tüdrukut. Tema käeluu katki vist ei läinud, aga sinikas jäi küll. 18. rajal lõin kellelgi pea lõhki. Vedas, sest need löögid oleks muidu puudesse läinud. Ma vabandasin. Rohkem ma midagi teha ei saa,“ kommenteeris McIlroy.

Saab. Saab hüüda: „Ettevaatust!“. Arvatakse, et pooled Touri profid ei hüüa seda kunagi. Võib-olla isegi 80 protsenti. Mängijaid tuleks karistada. Karistuslöökidega, mitte rahatrahviga. Miljonäre rahatrahvid ei loksuta.

Kõige veidram selle Woodsi löögi juures: Colin Hauck ehk mees, keda pall tabas, filmis seda ja postitas Instagrami. Palli pole näha. Äkki käib lihtsalt üks mütakas. Woods kinkis Hauckile nokatsi ja liikus edasi.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga