LISATUD VIDEOD! Tiger Woodsi lõbusad reklaamid

0

Tiger Woods

Läbi ajaloo parim golfimängija Tiger Woods on lisaks spordile hästi tuntud ka reklaamide kaudu, mis on enamasti naljakad, sisukad ja meeleolu tõstvad. Suur osa neist reklaamidest tutvustavad Nike tooteid, sest just selle spordiriideid, -jalatseid ja -varustust tootva firmaga sõlmis esigolfar 1996. aastal miljoneid dollareid väärt lepingu.

Nike firma usk golfimängijasse tõi neile suurt kasu, andis võimaluse oma toodetega golfimaailma siseneda ja Nike oli ka üks sponsoritest, kes ei hüljanud Tiger Woodsi temale rasketel aegadel. Mis aga puutub reklaamidesse, siis näiteks Nike spordikingade reklaam “Golf`s not hard” näitab ühe momendina tema löögi pikkust sel moel, et Tiger tüdineb ootamast, kuni tema kaugele lendav golfipall viimaks maandub.

Mitmetes klippides näidatakse tema osavust golfikepiga palli õhku põrgatades, Tiger Woodsi ja Rory McIlroy jõukatsumisel lendavad nende pallid kõikvõimalikesse joogiklaasidesse, kuni Rory leiab lõpuks Tigeri palli ka enda kõrvale asetatud veeklaasist, paljudes reklaamides purunevad golfipalliga aknad, Coverti golfikepiga lüüakse Tiger Woodsi väärilisi lööke — kõik need klipid on meeldejäävad ja tujutõstvad, näidates golfimaailma rõõmsat palet.

HEAD VAATAMIST!

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga