Ladies Night Out III etapp tõi kokku kogenud ja algajaid golfitare

0

Möödunud teisipäeval, 11. juulil toimus EGCC naistesarja Ladies Night Out III etapp. Võistlusel osales 25 vaprat golfinaist, kes ei lasknud ennast vihmast ja kõvast tuulest häirida, lisaks kogenud golfinaiste kõrval osales ka naisi, kellele see oli esimene golfivõistlus.

Esmalt viis Eesti Golfikooli Head Pro Enrico Villo läbi golfikliiniku teemal “pitchi löök”. Peale teooriaosa said kõik pallide griinile löömist harjutada ning Enrico andis häid soovitusi ja näpunäiteid, kuidas pitchi lööke treenida.

Seejärel mängiti ühisstardist 9 rada punktimängu Sea Coursel. Kolm esimest kohta saavutasid kõik 20 punkti ja võitja otsustas juhendi järgi madalam HCP. Võitjaks oli seekord Nelli Nilson, teise koha sai Imbi Helm ja kolmanda koha Malle Dulder.

Erivõistluseks oli bingo-bango-bongo, kus oli võimalik eraldi punkte teenida, kui jõudsid esimesena griinile, olid lipule lähemal kui kõik teised griinil ning kui lõid esimesena palli auku. Flight`ides olid võimalikult sarnase HCP-ga osalejad, et lähimängu oskustes oleks võrdsem võistelda. Bingo-bango-bongo võistlusel anti välja 2 auhinda: eraldi 3-liikmeliste ja 4-liikmeliste flight`ide arvestuses. Võitjad olid vastavalt Annika Sutt ja Grete Vällo. Lähimale lipule lõi 8. rajal Ave Epner ning pikima avalöögi tegi 4. rajal Annika Sutt.

Peale võistlust koguneti golfirestorani Musi, kus Jüri Tiitus Golflife Shopist rääkis, millele pöörata tähelepanu varustuse soetamisel ning kuidas oma varustust hooldada. III etapi toetajaid olid Helge Kodu, Les Petites, Artiaclinic ja Golflife Shop, kes panid välja auhinnad ning väikesed kingitused kõigile osalejatele.

Järgmine etapp toimub 15. augustil algusega kell 17.00. Golfikliiniku teemaks on bunkrilöögid ning seejärel mängitakse 9 rada punktimängu Sea Coursel, toimub ka bunkrilöökide erivõistlus. Õhtusel koosviibimisel jagab häid nippe, kuidas targalt reisida, Estraveli lennundusguru Mauri Saarend.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga