KUUM GOLFITURNIIR! Danny Willett võitis tiitlikaitsja Jordan Spiethi ees üllatuslikult Mastersi

0

Masters Champion Danny Willett of England during the Green Jacket Presentation after winning the Masters at Augusta National Golf Club on Sunday April 10, 2016.

Inglane Danny Willett võttis golfi esimesel suurturniiril Mastersil üllatusvõidu, kui mängis viimasel võistluspäeval 67 lööki (-5) ja tõusis pärast 20 aastat vaheaega esimeseks britiks, kes Augustas võitnud, vahendab Eesti Golfi Liit. 28-aastane inglane saavutas sellega oma esimese suurturniiri võidu.

Kolmel esimesel päeval liidriks olnud tiitikaitsja ameeriklane Jordan Spieth alustas ka viimast päeva hästi, kui juhtis 5 löögiga, ent ebaõnnestumised 10, 11 ja eriti 12 rajal, kus ta lõi bogey, bogey ja 4 lööki üle, kukutasid ameeriklase esikoha konkurentsist. Spieth tulemus oli 73 lööki, millega ta jäi jagama teist kohta koos briti Lee Westwoodiga.

Üks favoriitidest, Rory McIlroy Põhja- Iirimaalt, kes pole neljast suurturniirist võitnud vaid Mastersit, jäi jagama 10 kohta, võitjatele pidevalt kuklasse hinganud Bernhard Langer (Saksamaa) langes viimase päevaga 24. positsioonile.

Jüri Kukk

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga