KUTSE GOLFIDAAMIDELE! Trillium Golf Cup by Mari Suursalu ootab golfitare murule

0
Mari_Suursalu

Mari Suursalu

EGCC kutsub kõiki armsaid naisi osalema järgmisel pühapäeval, 10. juulil toimuval Trillium Golf Cup’il, mis sel aastal kannab ühe korraldaja, kõigi poolt armastatud Mari Suursalu nime. Võistlus algab Sea Course’il kell 08:00 ja Stone Course’il kell 09:00 ning oodatud on kõik naised, nii singlid kui päris algajad.

Turniiri formaadiks on individuaalne punktimäng ja võistlusklasse on 4: HCP 0-13, HCP 13,1-16, HCP 26,1-40 ning HCP 40,1-54. Kolm esimest gruppi mängivad Sea Course’il, neljas aga Stone Course’il. Maksimaalne osalejate arv on Sea Course’il 96 ja Stone Course’il 48.

Võistlusele saab end kirja panna kuni 8. juulini. Võistluseelsel päeval saab teha ka harjutusringi 29 euro eest.

Võistluse lõpetamine, auhinnatseremoonia ja õhtusöök toimub 10. juulil kell 18.00 vastavatud Hilton Tallinn Park hotellis, Las Vegas saalis (II korrus).

Õhtusöögile on võimalik tulla kaaslasega. Õhtusöögi maksumus on 40 eurot ja registreerimine toimub läbi korraldaja: Karin Mängel, karin@villeroy-boch.ee.

Enne turniiri algust pakub JURA kõikidele osalejatele suurepärast kohvi ning kaasa saab kingikoti, mille sisu eest on hoolitsenud Tere, Eat Natural ja Evian.

Auhindu on sel võistlusel palju ja mitte ainult võitjatele. Auhinnad on välja pannud Sportland, Euronics, Villeroy & Boch, JURA, Vihula Mõis, Marc & Andre ning Sirowa.

Ajakirja Golf tellimuse saab teha SIIN!

Jüri Kukk

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga