KÜSITLUS! Niitvälja Golfikeskus ootab tagasisidet möödunud hooajale

0

Foto: Kaido Haagen

Niitvälja Golfikeskus ootab kõigilt, kes mängisid sel aastal Niitväljal kas mänguõiguse, hooajapaketi või green fee`ga, tagasisidet oma hooajale. Küsitlusele vastamine võtab 10-15 minutit ning selles on 25 Niitvälja tegevusi puudutavat küsimust, eesmärgiga pakkuda tulevikus tagasisidele tuginevalt parimaid golfielamusi!

Tänutäheks aja panustamise eest saab iga vastanud mängija 2018. aastal tasuta 10 žetooni eest harjutuspalle. Vastuseid küsitlusele oodatakse 22. detsembrini. Rohelisel Rajal käinutele tuleb eraldi küsitlus. Kõigi vastanute vahel loositakse välja tasuta piletid kahele sellel talvel toimuvale klubiõhtule “Minu elu investeeringud” koostöös Mandatum Life`ga.

“Oleme tänulikud iga vastuse eest, sest need aitavad hinnata meie tööd ja võrrelda neid möödunud aastatega – alati on küsitluse vastustest tekkinud mõni uus teema, mis annab meile lisainformatsiooni ja -inspiratsiooni tuleviku tegemisteks. Pea iga küsimuse taha on jäetud “lisakommentaari” väli, et saaksite kõik head mõtted ja vajalikud tähelepanekud hingelt ära öelda. Veel enne jõule teeme küsimustikust kokkuvõtte ning uue aasta alguses anname igale põhjalikumale lisakommentaarile omapoolse personaalse vastuse,” selgitab Niitvälja Golfikeskus küsitluse eessõnas.

Tagasisidet saab anda SIIT!

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga