Kuidas harjutab Rafa Cabrero-Bello?

0

Rafael Cabrero-Bello on proff 2005. aastast. European Touril on ta saavutanud kolm võitu. 2016. aastal osales ta Ryder Cupil, aasta hiljem sai British Openil 4. koha. Ta rääkis Golf Monthlyle, kuidas end enne võistlust tunniga soojaks ajada.

Kui Rafa on venitused teinud, harjutab ta kõigepealt 15 minutit puttamist. Ta kasutab puttamispeeglit, et löögid läheks otse. Ta teeb mõned pikemad putt’id: ülesmäge, allamäge, vasakult paremale, paremalt vasakule. Siis tõmbab ta augu ümber 1-2-meetrise ringi ja lööb sellesse 20-40 putt’i. Kui oled löönud 10-15 putt’i järjest „sisse“, tekitab see hea tunde, räägib Rafa.

20 minutit harjutab Rafa lühimängu. Ta lööb green’ile mõned põrkavad pallid ja laseb neil siis auguni joosta. Siis mõned löögid paksust rohust ja bunker’ist: üles- ja allamäge, mõned nii paksust rohust, et pall ei istu isegi rohu peal, vaid sees.

Kauglöögid: 20 minutit. Rafa võtab esmalt wedge’id ja lööb 35-65-meetrised lööke. Kehaasendi kontrolliks kasutab ta alati puttamispeeglit. Vaatab, et õlad ja puusad oleks ühel joonel. Ta võtab kotist järjest keppe: lühilöögiraudadest kauglöögi omadeni, 3- või 5-puu ja lõpetuseks driver.

https://www.instagram.com/p/BsEf3sdlwjS/

Lõpetuseks harjutab Rafa 5 minutit wedge’idega rütmi. 90-meetrised löögid. Vahel keeravad driver’iga löögid tempo üles ja Rafa tahab siis end maha rahustada.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga